Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 36! BINGO ustrzelone, w czym pomogły również nowe hasła! Ogólnie 14 trafionych haseł. Wyniki:
Wyniki bingo otwiera kawusia i kanapka na stacji z Kasandrą. Którą to trzeba zachęcić do tego, żeby wzięła więcej cukru, czyli "Ej weź stestuj". Tak, wiem, trochę żartował bo Grażyna wszystko przesładza. Ale jakby to nie było wystarczające, to wcześniej jest przebitka "Na ciepło, taką ciabatę, z serem czedar, szyką?" Ojj, marcin, marcin, dalej chcesz wprowadzić kobietę w poczucie winy.

Sruu, przenosimy się do PRUSAKA i prujemy na testy!

Combo x3! TAKA SYTUACJA- reklama najbardziej ulanej technologicznej strony w Polsce- TESTSCHAB PEEL. LINK W OPISIE!

audycja zawiera lokowanie produktu- a dziś poświęcimy cały odcinek testowaniu folii ochronnej do telefonów

Nowe hasło ustrzelone w debiucie! Czyli jak powiedzieć "ja #!$%@?ę", żeby Youtube nie wyłączyło monetyzacji. 2:34 JA PIERNICZE!

japko fap- 3:44 TO! JEST! PIĘKNE! "Aahhhaa telefony będą wleczone". I to załamanie w głosie spoglądając na ajfona XD

macu macu- 5:49 sam naklejał folię. Ale nie omieszkał sprawdzić macankiem czy aby na pewno nie wypraowała

szafa vs język polski- "ale tu SE możesz uderzać!". "Sobie", WieśMaku. Drugie nowe hasło trafione w debiucie!

KURNIA- 8:47 kurnia, trzeci raz odsyła do testschaba, będzie link

FAST FOOD- wjeżdża kapriczioza ze świerzom rukolkom!

LIPA- 11:38 "nie to że to jakaś jest LIPA"

#mocnyvlog #kieleckiulaniec
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 36! BINGO ustrzelone, w czym pomogły również nowe hasła! Og...
źródło: comment_NN8dxIMM4J7vm0ANxNhdGHJNtkSqPJbX.jpg
  • 2