Wpis z mikrobloga

Psy powinny być wpuszczane do wszystkich sklepów i restauracji.
Idiotyczny zakaz stosowany przez większość (chociaż nie wszystkie na szczęście) sklepy i restauracje zabrania wchodzenia z psami. Niby czemu??? Bo co? Pies ukradnie im to żarcie? To wtedy bachorów też nie wpuszczać bo wyciągają łapska po słodycze. Bo niby pobrudzi im to jedzenie? Ciekawe jakim cudem. Ja z psami od lat śpię w łóżku, całuję je po buzi, one mnie liżą po twarzy i ustach i nic mi nigdy nie było.
K...wa Polska to mega skażony kraj, z najbrudniejszym powietrzem w Europie i skażonym środowiskiem i przez to żywność skażona na maksa i chemiczne gówno wszędzie w jedzeniu (jak we wszystkich zacofanych krajach), przekręty z sanepidem i syf wszędzie w produkcji żywności, a oni się przejmują wchodzeniem psów do sklepu... Żałosne i idiotyczne. W Niemczech i Szwecji do piekarni czy sklepów normalnie chodziłem z psem i nikt nie robił problemu, chyba, że Arabus bo oni od psów uciekają (jak wiadomo kretyńska to kultura do kwadratu).
Polska- najbrudniejszy kraj w Europie najbardziej przejmuje się wchodzeniem psów do sklepów.
Na szczęście są wyjątki w Polsce: Media Markt (niemiecki sklep zresztą) pozwalał na wchodzenie z psami latem:

#polska #psy #polityka #prawo #pieski #zwierzeta #biedronka #sklep #zakupy #polityka #ciekawostki
vassbotna - Psy powinny być wpuszczane do wszystkich sklepów i restauracji.
Idiotycz...

źródło: comment_bh7YwRCkZgOXtI3kt1FlsuHnaQmIy8ma.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz