Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanko. Czy obciach chodzić po mieście w butach "jagodziankach" z monu? Dostałem je na odchodne z woja, są mega wygodne, wygodniejsze niż wszelkie markowe adidasy. Zwykle na co dzień w nich popylam i na siłce w nich trenuje. Ale doszedłem do wniosku, że są chyba obciachowe i koleżanka z neta powiedziała, że są. Buty do oceny - pic rel.


#kiciochpyta #ubierajsiezwykopem #modameska #wojsko #streetwear
PaulAnka - Hej mam pytanko. Czy obciach chodzić po mieście w butach "jagodziankach" z...

źródło: comment_4FSiQPxAWOGERYhS5qg9ryOZ1eQma13N.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@PaulAnka: nic nadzwyczajnego ani w jedną, ani w drugą stronę.. zwazywszy na fakt, że ludzie latają w obrzydliwych balenciagach czy innych koszmarkach to te całkiem niezłe.. po za tym wazne jak i z czym je zestawisz
  • Odpowiedz
@PaulAnka: Tak jak wspomniałem. Normalne buty. Nie są jakieś "modowe" ani obciachowe. Koleżanka tak pewnie powiedziała bo wie, że dostałeś je z woja. Gdybyś nic o tym nie wspomniał pewnie nic by nie mówiła.
  • Odpowiedz
@PaulAnka: Powiem tak, nie są ani ładne, ani brzydkie. Ot takie niewyróżniające się buciki, na pewno nie ma obciachu w nich chodzić i jeśli są wygodne to jak najbardziej do chodzenia.
  • Odpowiedz
@PaulAnka: Wedlug mnie sa brzydkie, ale nos co chcesz, duzo ludzi z wykopu nosi buty trekkingowe na codzien, albo koszule z krotkim rekawkiem i uwazaja, ze dobrze to wyglada xD Sam w sumie bym takie buty powinal, zeby zobaczyc jak sie w nich popyla
  • Odpowiedz
@PaulAnka: "wygodniejsze niż wszelkie markowe adidasy" oj weź już nie kłam bo to niemożliwe żeby but z gumowa podeszwą był bardziej wygodny od butów z boostem
  • Odpowiedz