Wpis z mikrobloga

Myślę żeby sobie na święta wykupić czas gry i powrócić do wowka sobie na chillku wylewelować jakiegoś ciekawego alta. Ostatnio grałem przed startem BfA i na tamtym patchu skopali właśnie levelowanie szczególnie na poziomach 70-90 chyba i ogólnie było dość kiepsko nawet z heirloomami. Jak z tym teraz jest?
#wow #worldofwarcraft
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MynameisLuca: I to co ty podałeś to jest najlepszy przykład jak community z reddita i forum wowa jest z-----e za przeproszeniem, na tamtym patchu 'skopali' lvlowanie bo był wielki płacz że jest za łatwe więc według feedbacku XD zmienili skalowanie mobów oraz siły na poszczególnych lvlach po czym to samo community stwierdziło że lvlowanie jest za trudne i blizzard plx make it easier X D - no i tak o
  • Odpowiedz
@MynameisLuca: Juz ci mowie, lvl-owanie jest chyba 2x przyspieszone. z 8.1 przyszedl ogromny nerf na potrzebny exp na dodatek warmode daje 30% expa wiecej+dodatkowe skille i pasywki z talentow plus weszly nowe trinkety hierloomowe.
  • Odpowiedz
@maupajoke: co robieX?D ja tylko napisałem że community wowa jest z-----e bo w większości nie wie czego chce, zobaczysz za pare miesięcy będzie ryk że lvlowanie jest zbyt proste, a warmode to taki docinek w stronę rp godów ze stormwindu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MynameisLuca: Leveluje się szybciej niż na początku BfA. Jeśli masz postać na 120 lvlu to możesz za takie specjalne coiny kupić potkę, która daje chyba 10% wszystkich statów i 10% więcej expa.
Ten najtrudniejszy przedział levelowy został okrojony o około 33% expa potrzebnego do zdobycia.
  • Odpowiedz