Wpis z mikrobloga

@dob3k: "fiutem się nie da rozciągnąć bo ja tak mowie"

no i #!$%@? pogadane z cymbałem, już sam sobie #!$%@?łeś broniąc wielkich matek polek ze nie rozciągają cip fiutami xD
@youreded: Jak chcesz zobaczyc prymitywa to spojrz w lustro. Napisalem ci skoncz juz pajacowac, bo nawet to ci nie wychodzi debilu.
Nie jestes nawet warty sensownej dyskusji. Idz polerowac starszym panom galki w kiblach, bo tylko do tego sie nadajesz. Mnie w dupie nie masz i miec nie bedziesz xD
O edytowales prymitywa na pajaca. Szkoda xD
@dob3k: no a jak myślisz inteligencie o którym zdjęciu mówiłem? Przecież nie o tej barokowej dupie w tle twojego (specjalnie z małej) profilu.

sio to mówisz na tej swojej wsi do kur jak cie budzą do liceum dla dorosłych xD

z takim ryjcem to szczerze wątpie w to twoje zaruchanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@youreded: To pewnie twoje tluste spocone pachy ci smierdza. Za bardzo sie podniecasz tymi komentarzami.
Szkoda ze mimo czestego pajacowania nadal ci nic sensownego nie wychodzi. No ale probuj dalej cipeuszku. Moze awansujesz ze smiecia na prawie smiecia na przyklad.
Tylko pamietaj ze duzej altywnosci na mirko za pare lat sobie nie dodasz do cv bo w macdonaldzie ich to malo interesuje a lepszej pracy nie masz szans dostac xD
@youreded: Nie chce przebijac twojej banieczki proznosci ale nie masz zadnej wartosci prosiaczku xD
Niestety nawet komentowanie na vikopie ci nie wychodzi za bardzo.
Chciales zablysnac a zgasles.
Nawet w tym jestes beznadziejny. Nie po raz pierwszy zawodzisz swoich rodzicow xD
@youreded: Niestety jedynymi przegranymi w tym rozdaniu sa twoi rodzice. Troche mi ich zal. Rozmawiam z ich najwiwksza porazka zyciowa. Mysle ze gdyby mogli cofnac czas to nie zawachali by sie nawet sekundy
@dob3k: hehe jak taka spasla swinia jak ty moze decydowac czy ktos jest przegrany

jestes po prostu typowym wieprzem - tylko się nażreć i przeżyć, zero wyższych celów xD

jeśli masz problem z ograniczeniem #!$%@? to pewnie i w innych sferach życia też masz podobne problemy z wytrwałością, niczego nigdy nie osiągniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)