Wpis z mikrobloga

Opowiem wam krótką historię, w odpowiedzi na post kolegi, i w sumie euroweek to temat chyba pasuje xD

@britishcomedy uwierz lub nie, ale spotkała mnie taka historia.
Byłem kierowcą w agencji pracy, w Holandii.

Pojechaliśmy raz zatankować, w piątek żeby niedziela była wolna, i poniedziałek bez postojów.

Jakoś tak wyszło że doszła jedna osoba, potem kolejna, i następna, nie wiedzieć dlaczego namówili mnie na krótki objazd, do domu przyjemności.

Omijając wszystko co było w między czasie, chłopaki zrobili swoje, wrócili do busa, i rozmawiają o tym co było.

Jakoś tak wyszło że z 6 osób, 4 poszły do tej samej dziewczyny, gadali o tym co było itp, nagle przychodzi ostatni i mówi że nie mógł się powstrzymać i musiał wylizać muszelke bo miała taką kusząco ładną, czy coś...

Nie długo zajęło innym zrozumienie co kolega powiedział, a dla nie kumatych już wyjaśniam:

4 typów u 1 Pani, i ostatni kolega zrobił tornado między nogami babce która obsłużyła już jego 3 kolegów, przed nim, a on #!$%@?ł tornado własnym językiem.

Jakiś morał? No nie wiem... ma ktoś pomysł?

Po takiej dawce obrzydzenia kolega miał własny kieliszek do wódki, i był tematem do żartów przez długi czas.

Link do posta kolegi:

https://www.wykop.pl/wpis/37459889
#takbylo #historiawlasna #opowiadam #heheszki #prostytucja #euroweek #skojarzenia

https://www.wykop.pl/wpis/37459889
v.....k - Opowiem wam krótką historię, w odpowiedzi na post kolegi, i w sumie eurowee...

źródło: comment_NsaVzjd9KBczEw23hUi5BM9VUZbmyweh.jpg

Pobierz
  • 17
@tomasz-terlecki niestety nie, był dumny z siebie i powiedział to jak z automatu, a jego spojrzenie po chwili zdradziło że to prawda, mimo że wpierał wszystkim że to właśnie żart.

Jeżeli nawet, to strzelił tym sobie prosto w jaja, bo cały hotel miał z tego polew, mimo że miało to busa nie opłacić... zaczęło się od kieliszka na imprezie, kolejna głupia historia xD
@pablitto pewnie tak, młody chłopak i widać było że nie pierwszy raz korzysta, ale strasznie sympatyczny był, żart z nim i tą historią krążył po hotelu długi czas, ale ogólnie typek był bardzo lubiany ()