Wpis z mikrobloga

benzyna, T5 250hp, FWD niestety.

Kupiłem po obejrzeniu tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=nJ_8Duc7LUE , tak mi się spodobał, że nawet nie sprawdzałem konkurencji.

Samochód nie jest do dynamicznej jazdy, ale jak by bitek jeszcze kiedyś wstał z kolan to mam na oku Giulię Veloce "dla żony" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@splitt: 250 Koni? OSZALAŁES? TYM SIĘ NIE RUSZY SPOD ŚWIATEŁ! MINIMUM 500 JAK CHCESZ DO PRACY JAKOŚ DOJEŻDZAĆ
  • Odpowiedz
@Matador405: Moją na pewno nie.
@lastro: Pierwszego bitka kupowałem rok temu po $13k, czyli już na górce. Moja przygoda z krypto jest stosunkowo krótka, ale treściwa - może kiedyś opiszę ją w całości. Niestety nic co piękne nie trwa wiecznie i chyba pogodziłem się już z myślą, że za rok wracam jak syn marnotrawny do swojego etatu #programista15k
  • Odpowiedz
@lastro: Pierwotny kapitał zbiłem na raiblockach, nie na btc. Potem kilka milionów transakcji botów i regularne wypłacanie zarobku niwelowały mi spadki.. aż do ostatniego miesiąca, gdzie spadło za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@splitt: Nie wiem jak Ciebie, ale mnie tak w życiu nic nie mierziło jak oczekiwanie na samochód. Aż jak w końcu przywieźli to prawie było mi wszystko jedno, cała radość się chyba przy tym czekaniu ulotniła. Dopiero jak wsiadłem...
  • Odpowiedz
@DulGukat: Na początku trochę mnie wkurzało czekanie, potem już zapomniałem - i tak na razie jeżdzę tylko po bułki do lidla.

@analboss: pełne ubezpieczenie 7k, nie ma tragedii.

Dziękuje wszystkim za miłe słowa odnośnie autka. Wiem, że będzie mocno tracił na wartości, ale chciałem mieć coś ładnego i nietuzinkowego. Mercedesów i BMW jest już pełno na ulicach, więc po co dokładać kolejnego.
  • Odpowiedz