Wpis z mikrobloga

@Apollo1993: Dla mnie to jest przerażające, że tacy ludzie jak ona istnieją, ale uświadom sobie jedną rzecz - jej charakter jest #!$%@?, i dlatego się tak zachowuje w kwestii wzrostu. Gdyby jej charakter został dokładnie identyczny, ale z jakiegoś powodu wzrost przestał jej przeszkadzać... To zwyczajnie dostałbyś szanse od ograniczonej, tępej karyny. A tak, rak wykryty, i żegnamy. Co oczywiście nie znaczy, że chciałbym się z Tobą zamienić miejscami.
  • Odpowiedz
@Apollo1993: jak laska jest #!$%@?, to jest jej problem. Ja mam dziewczynę wyższą od siebie i nikomu to nie przeszkadza. Spotkałem się też z kilkoma z tindera i dla żadnej wzrost nie był problemem
  • Odpowiedz
@Apollo1993: @Yukio_Mishima: Istnieją istnieją, na tinderze zawsze się laski pytają o wzrost, początkowo jakoś taka normalna atmosfera, a jak napisze im mój wzrost to mają kisiel w gaciach i stają się bardzo mile.


@iRickGrimes: dobrze słyszeć że nawet przegrywy mają jakieś tam szanse, jednak niektóre polki są naprawdę empatyczne i potrafią się zlitować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@abitbald: miałem namysłi mój wzrost karakanie, ale dzięki za martwienie się o moje życie prywatne ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

PS. Nie lubię gówniaków, więc matka z dziećmi nie wchodzi w grę :)
  • Odpowiedz
miałem namysłi mój wzrost karakanie, ale dzięki za martwienie się o moje życie prywatne ( ͡~ ͜ʖ ͡°).


@iRickGrimes: czytając twoje wypowiedzi widzę że potrzebujesz pomocy, dlatego czasem z litości cie wesprę na duchu, niema sprawy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz