Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, doradźcie

Jestem z dziewczyną 5 rok. Na moich poprzednich studiach (z których zrezygnowałem) miałem kumpla i dużo koleżanek. Moja dziewczyna dostała #!$%@? jak dowiedziała sie, że pytałem kumpla co ,,u dziewczyn w grupie,, i jak tam u naszych bliższych koleżanek (wiaodmo laski mają różne małe grupki)

Laska przeczytała o tym na mess - bez zgody. Teraz ma do mnie pretensje, że co mnie to interesuje i po co pytam i jak mogę tak. K&@-#& czy ja zrobiłem coś złego?

#pytanie #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazek #seks #logikarozowychpaskow arozwychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
Chciałbym, żeby to była zarzutka.

Jeśli nie to jak nic z tym nie zrobisz to wkrótce spodziewaj się podsłuchów, prywatnego detektywa, tupania nogą na środku ulicy i napadów furii.
crosseyedmary: Obiektywnie patrząc to ona miała prawo się #!$%@?ć i nie miała też.
Opcja 1: dziewczyna nie wie o tych koleżankach, nie mówisz jej nic o nich, dowiaduje się jako osoba trzecia o nich i to w takich okolicznościach, więc czuje się odepchnięta i zaczyna wkręcać sobie jakieś historie. Ma prawo się #!$%@?ć, jednak po tłumaczeniu powinna odpuścić, bo skoro to tylko koleżanki, z którymi nic Ciebie nie łączy bliżej. Pewnie