Wpis z mikrobloga

Coraz więcej uczestniczek decyduje się na to, by pomóc dojść do prawdy: czy "wolontariusze" projektu finans. z naszych pieniędzy odbywali stos. seks. z osobami pon. 15 rż. Mam też kontakt http://m.in . z os. która prowadziła grupę zajęciową na EW Nie jesteście same.


źródło - https://twitter.com/WyrzykowskiP/status/1073286733494710272

#euroweek #polska #europa #4konserwy #afera
tenczus - >Coraz więcej uczestniczek decyduje się na to, by pomóc dojść do prawdy: cz...

źródło: comment_B9RgdgM9tVWapoQln0HxQ64sde20mttk.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@sveq91: Być może trafiłeś, bo bądź co bądź widać że jest "mocno podekscytowany".

To najprawdopodobniej "wolontariusz" o ksywce - Mr. Masakra - a tak przynajmniej on sam o sobie pisze i tak określały go inne dziewczynki w rozmowach między sobą, który miał pisać do jednej z uczestniczek euroweek że cytuję "będzie jej lekarzem" a gdy mu odpisała że idzie spać to on jej napisał "beze mnie???" inna dziewczynka napisała że "jest
tenczus - @sveq91: Być może trafiłeś, bo bądź co bądź widać że jest "mocno podekscyto...

źródło: comment_jtW1P4gizVVwXZsExo2M6mNfIyfeoyHk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tenczus: wszędzie są zboczeńcy, nawet na tych oazach (jakiś tam kandydat na radnego chyba w Rzeszowie). Nie powinno być absolutnie żadnego społecznego przyzwolenia na takie zachowanie.
  • Odpowiedz
@sveq91: od oazy się odczep, te dziewczyny nie dość że często są ładne to zazwyczaj naiwne bo wierzą w jezuska, jako były oazowicz aktualnie niewierzący powiem tyle, że znam kilka przypadków świętoszków którzy zostali rodzicami odrobinę za wcześnie :)
  • Odpowiedz
@swarp: Lewicowiec a nie żaden podrabianiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem lewicowcem, a nie żadnym lewakiem/lewactwem aka bolszewikiem, proszę mnie nie mylić z nimi ;)

@jukac: Nie zabardzo wiem o jaki film z bloga z wczoraj ci chodzi, musisz bardziej nakreślić sprawę.

A tutaj kolejne zdjęcia z euroweek z chyba "wolontariuszami" wychowawcami, ewentualnie "inni rówieśniczy z którymi polskie dziewczynki się integrują".

Proszę zwrócić uwagę na dwóch
tenczus - @swarp: Lewicowiec a nie żaden podrabianiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem lewicowce...

źródło: comment_fpbJgm2WAUbcE0FsN2pjatDeM6UDmmX3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz