Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie info.

Screen, który wrzucił @gzres pochodzi z prywatnej rozmowy z Młodszym Bratem, który nigdy nie miał praw admina na serwerze. Miał tylko możliwość banowania multikont i nie miał nigdy dostępu do baz danych, czy podglądu innych użytkowników.

Pentagram również nie jest powiązany z administracją, było w planach dać mu moderatora na takich samych zasadach, co Młodszy Brat.

Administracja nie pomagała żadnym sojuszom, jak sam wielokrotnie pisałem, że nie gram w Mirkogame, bo admin i gracz nigdy w parze nie idą. Także nie siejcie nieprawdziwych informacji.

Co dalej z grą? Obecnie podjęliśmy próbę aktualizacji skryptu serwera, żeby pozbyć się największych błędów. Dlatego też strona http://MirkOgame.pl/ będzie niedostępna jakiś czas. Przeniesiemy się na nowszą wersję silnika, przywracamy dane ze starszej wersji.

Przepraszamy za zamieszanie.

#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame
  • 45
  • Odpowiedz
@MirkOgame: przecież to restart serwera powinien być jeśli swoich nie chcecie banować, cofnięcie czasu tylko ugruntuje ich wysokie pozycje i reszta graczy, słusznie zresztą, będzie czuć się oszukana.
  • Odpowiedz
@MirkOgame: dziwne to wszystko. Admini nie zauważyli nagłego skoku punktów? Dlaczego to musiało być ujawnione od gracza ? Chyba admini są od tego żeby takich exploitow nie było. Chyba że " powiem Ci bo cię lubię " otwiera wszystkie furtki w #mirkogame
  • Odpowiedz
@MirkOgame: Są już lepsze gry i admini którzy mają pojęcie o prowadzeniu serwera Ogame i tez bez Pay2Win. Więc po co się męczyc na mirkogame, tracic nerwy na bugi, afery i kolesiostwo skoro są lepsze gry i bez problemów?
Niedawno pod takiem #ogame pojawił się nowy wpis z fajnym serwerem który czeka na otwarcie nowego uni, warto zobaczyć :)
  • Odpowiedz
Trochę bezsens, biorąc pod uwagę jaki zrobił się bajzel a gramy ile 3 dni? Chyba najlepiej byłoby zresetować cała ta grę bez bugow i problem z głowy
  • Odpowiedz
@hurin: reset jest do dupy pomysłem. Dużo ludzi zaczęło z impulsu i już by się nie zarejestrowało. Z 3k zrobiłoby się 1k. Osłabiłoby to rozgrywkę dla 200-300, którzy faktycznie zostaną.
  • Odpowiedz
@hurin: Ja dziękuję za reset gry. Dużo czasu poświęciłem i zbyt się już wkręciłem by znowu zaczynać od nowa...
Myślę, że większość by to już rzuciła w cholerę.
  • Odpowiedz
@MirkOgame: zajebisty pomysł. Dzisiaj w końcu udało mi się rozwinąć astrofizykę i skolonizować pierwszą kolonię przed godz. 17 i już inwestowałem w rozwój kolonii. A teraz wszystko cofnięte do stanu sprzed godz. 17 i wszystko jak krew w piach? Podejrzewam, że nie jestem jedyną taką osobą. #!$%@?ę taką grę, wolę przejść na choćby płatny, ale oficjalny serwer bez bugów i krętactwa.
  • Odpowiedz
@MirkOgame: Rozumiem sytuację, ale w jaki sposób chcecie cokolwiek naprawić cofając stan gry do tego sprzed godz. 17? Ludzie, którzy wykorzystywali bug, nie robili tego od dzisiaj, więc ich sytuacji to nie zmieni, a zmienia sporo dla graczy, którzy starali się uczciwie rozwijać to, co potrzebne do kolonizacji. Moim zdaniem sensownym wyjściem jest tak zaktualizować dane, aby dostosować ilośc kolonii do posiadanego levelu astrofizyki. Jeśli ktoś ma więcej kolonii, niż pozwala
  • Odpowiedz
@MirkOgame: Wydaje się, że zdecydowana większość chce resetu serwera. Bo tylko garstka wiedziała o bugach i to jest nie fair. Ci którzy wiedzieli, "odjechali" reszcie, dlatego musi być reset,
  • Odpowiedz
@Deflaut: gdzie Ty widzisz większość - nie wiem.

Najrozsądniejsze są chyba bany i usuwanie kont tych, którzy wykorzystywali błędy. Regulamin był jasny.
  • Odpowiedz
@MirkOgame: w związku z przywróceniem do starego stanu może pora się zastanowić i spytać społeczności czy chcą resetu na czystych zasadach czy rollback gdzie już stracili dzień grania a i tak bedą dalej grali z ludźmi którzy nadużywali bugów?
  • Odpowiedz