Wpis z mikrobloga

Cześć,

tak sobie przeglądam ten nasz tag od kilkunastu dni z boku, nie udzielając się w ogóle we wpisach i mam taką refleksję, że wygląda to tak, jakby ludzie traktowali tag jako wyszukiwarkę google z tą różnicą, że tam trzeba poklikać myszką, wysilić trochę mózgu, aby znaleźć coś nas interesującego, a tutaj wystarczy wpisać jakąkolwiek rzecz i liczyć na reakcję ludzi.
Tym bardziej mnie to przekonuję, że lepiej stać jest z boku i przepraszam wszystkich, którym nie odpowiedziałem w moim poprzednim wpisie, we wpisach do których mnie wołaliście i nie było mojej reakcji.
Mam taki typ osobowość, że odnoszę to jako brak szacunku wobec Was i po prostu źle się z tym czuję, jeśli ktoś poświęca swój czas na to, aby zareagować i coś od siebie napisać.
Sama sytuacja z tym TF nie ruszyła mnie jakoś niesamowicie, ale było to pewnego rodzaju dopełnienie całego obrazu sytuacji.
Moje stanie z boku nie ma także jakiegoś większego sensu, bo i tak dostaje od Was wiadomości o pomoc, z jakimiś pytaniami i musiałbym po prostu przestać na nie zupełnie odpowiadać, czego nie chcę, a sam lubię się dzielić z Wami wszystkim co związane z perfumami - od recenzji po rozbiórki o czym wspomnę w kolejnym wpisie :)
Najważniejsze na sam koniec, to podziękowania dla tych, którzy napisali ciepłe słowa nie tylko wobec mnie, ale także innych - gdyby nie one, to bym nie pisał tego wszystkiego, a tak można chociaż odrobinę poczuć, że to wszystko nie jest tylko i wyłącznie dla siebie, a zawsze i przede wszystkim dla Was :)

Ps. @makrel_gieldowy ja dużo czasu poświęciłem na napisanie FAQ perfumowe i z tego co wiem @pinkquartz także dostarczyła temu dzbanowi co miał to ostatecznie ogarnąć swoją część, ale dzban znikł, a wraz z nim i całe FAQ.
Ja pisałem do niego wiele razy i wołałem go we wpisach, a wyszło jak wyszło - czyli nic.

#perfumy
  • 34
  • Odpowiedz
@dradziak: A sie przejmujesz za bardzo ;p fakt zrobilo sie tu male google sle okres przedswiateczny chyba na to dodatkowo wplywa. Chociaz zdumiewajaca jest mentalnosc ludzi ktorzy mysla ze jako jedyni do tej pory zapytali o legitnosc jakiegos sklepu albo cos w podobie ;p

zostan na tagu dla tej garstki ogarnietych osob i miej z tego frajde. Na #!$%@? nie odpisuj tak jak ja ostatnio ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@wiktor98
No jestem, ale tagu #dradziak (tak to moje imię i nazwisko połączone :D) nikt chyba nie potrzebuje xd

@celuch1920
Celuchu, jak się o coś starasz dbać, to się przejmujesz mniej lub bardziej, a za szklanym ekranem są ludzie (albo roboty od Elona Muska, nie wiem :P).
Dlatego będę sobie selekcjonował wpisy i na nie odpowiadał.

@fuKlanAdraHrepuS Ja nie mam partnerki, oprócz Reni, a dalej to już wiesz...xD
Prychłem srogo jak z
  • Odpowiedz
  • 4
@SnoobDuog
Lepiej jest robić jak Celuch napisał.
Pamiętaj, że są to czyjeś pieniądze na które ktoś musi zapracować, a nikt z nas nie ma prawa by "dawać nauczkę" komuś w taki sposób.
Poza tym ja bym się z tym źle czuł i poziom zaufania by automatycznie spadł.

@Delus
No skoro bordo tak pisze...xd (W ogóle gratki za zdobycie bordo :))

@makrel_gieldowy
Też tak myślę, ale nie wierzę, że dostaniemy tag do moderacji...jeszcze
  • Odpowiedz
@dradziak: co racja to racja dobry człowieku, dlatego pisz i ignoruj. Jest tu mnóstwo autentycznych osób którzy doceniają wasze wpisy. Sam jestem jeszcze młody na tym tagu, ale to dlatego że późno go odkryłem, a teraz na #mirkotakiepiekne siedzę tylko tu, głównie dla ludzi z tego tagu.
  • Odpowiedz
@dradziak: no stary, ile mozna, nawet samemu nie chce sie sprawdzić czy Kouros to zapach damski czy męski? i tak jak mówisz, zamiast google to wykop.
Ja z chęcią pomagam. Dostaje masę zapytań na pw czy pod wpisami, ale na litośc boską, ktos nie napisze nic, co lubi, ile ma lat, jakie nuty, czy woli słodkie czy ciężkie i ja mam mu polecać #!$%@? perfum :D A później zdziwko, że ten
  • Odpowiedz
@dradziak: btw, tez myslalem czy by nie stanac z boku i nie przestac pisac, ale tag trzeba dokonczyc. Zreszta, ja jestem taki, ze lubie pisac i o czyms bym musial. Kiedys nascie lat na forach o wrestlingu, tera perfumy :)
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_love
Dlatego nasz bordowy przywódco i najjaśniejsza gwiazdo świecąca swym pięknym blaskiem, perfumowy królu i nasz przewodniku.
Makrel dobrze napisał - trzeba o moderowanie jakieś powalczyć :/
Ja jak będę mógł to oczywiście pomogę.
Jakbyś czytał mi w myślach z tym pisaniem :)
Serio wrestling aż tak Cię kręcił :D?
Nigdy się nie zagłębiałem w to, ale jak tak pomyśle, to może to być ciekawy temat :P
No, albo lubisz panów w
  • Odpowiedz
@dradziak: lubiłem za małolata, stąd też odkryłem swoja pasję czyli pakowanie na siłce ;) a a jak już zaczynałem wyglądać jak człowiek to chciałem i zaczać pachniec jak człowiek. :D
Teraz juz nie oglądam z braku czasu i w sumie chęci :) ale japoński wrestling tzw. puro, czasem sobie zarzuce :)
płyt dvd mam nadal ponad 3000, na każdej po kilka gal, to policz ile tego musi być :D
  • Odpowiedz
@dradziak: @dr_love: właśnie sobie wyobraziłem dziadka dopakowanego w młodości z obwisłą skórą na bicku, z solarium ala "10 godzin dziennie w majtkach nad stawem w lipcu" i pachnący kourosem, na ringu w Otwocku z okazji dożynek i 10 lecia wybudowania zadaszenia pod monopolowym
  • Odpowiedz
  • 1
@dr_love
Dlatego uważam, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny i nie ma przypadków :)
Serio podziwiam w takim razie, musiałeś być strasznie tym zajarany, tylko tak na domówce jakiejś to pewnie rozmówców zbytnio nie było o wrestlingu :D
W sumie dobry motyw na zbudowanie pasty - mój chłopak, to fanatyk wrestlingu haha :D
Ja to kojarzę tylko ten amerykański, gdzie jest dużo tego teatru, pokazówek itp.
Pamiętam, że mój
  • Odpowiedz