Wpis z mikrobloga

@niebieskiwmoro: Ja tam reguralnie oddaje, w ogóle nie rozumiem dlaczego u robaków cebulaków, oddawanie krwi wciąż nie jest ''modne''. Robisz dobry uczynek, dostajesz soczek, czekolady inne pierdoły ZA DARMO HUR DUR, zwolnienie masz, przywileje później przy większych ilościach oddanej krwi.
  • Odpowiedz
dlaczego u robaków cebulaków, oddawanie krwi wciąż nie jest ''modne''


@wpiotr2221: Właśnie dlatego, że takie wypierdy jak ty chwalą się oddawaniem krwi i nazywają nas robakami cebulakami.
  • Odpowiedz
''Ja tam reguralnie oddaje, w ogóle nie rozumiem dlaczego u robaków cebulaków, oddawanie krwi wciąż nie jest ''modne''. Robisz dobry uczynek, dostajesz soczek, czekolady inne pierdoły ZA DARMO HUR DUR, zwolnienie masz, przywileje później przy większych ilościach oddanej krwi. '' Zapomniałem jeszcze dodać, że badają ci ją, więc jakby coś wyszło źle, to powiadamiają cie o tym.
  • Odpowiedz
@johnmorra: Wczytaj się dokładnie, właśnie mody nie ma, post żartobliwy, jeszcze raz zalecam wyjąć ten przedmiot wiadomo z czego, rozumiesz Janusz Nosacz szuka okazji, a tu czekolady i inne rzeczy za darmo, więc idzie z Pjoterem i oddaje krew.
  • Odpowiedz