Wpis z mikrobloga

Siema Mirko, (będzie ciekawostka, ale nie super ciekawa dlatego jak macie narzekać że za długie to nie czytajcie :P) tak sobie podróżuje to tu to tam od dłuższego czasu, i raczej rzadko kiedy mam czas (i chęci) żeby opisywać różne ciekawe rzeczy które się dzieją lub się dowiaduję. Ale teraz akurat jadę busem 14h na Goa, i chociaż wcześniej jechałem pociągiem 24h, to w pociągu zawsze kogoś poznałem i było co robić, a tutaj to raczej dupa. Poznałem dziewczynę w Bombaju, bardzo ładną 25 letnią Hinduskę. Bardzo otwarta, religijna i wierząca dziewczyna, chociaż z otwartym na świat umysłem ( ͡ ͜ʖ ͡). Nie jest bogata, ale żyje ponad przeciętnie (sama wynajmuje mieszkanie, co w Indiach to już dość ponad średnią, bo jeżeli ktoś ma gdzie mieszkac to najczęściej dzieli ten malutki kącik na kilka osób), jest aktorką, śpiewa, i pozuje do sesji zdjęciowych, aczkolwiek zdarza jej się odmawiać ze względu na charakter pracy, nie zależy jej na pieniądzach, tylko żeby robiła to zgodnie ze swoim sumieniem, dlatego nie chce np pracować w telewizji. Ale dość pieprzenia - wiecie, będąc w Indiach zastanawiam się czasami czemu ludzie dzień w dzień proszą żebym pozwolił im zrobić ze mną zdjęcie. Przecież tylu turystów przyjeżdża, żadna do atrakcja? Błąd, tutaj przeciez żyje prawie 20% globu, i często widzą tylko swoich, a obcokrajowcy dla większości są czymś specjalnym. Ona - dla przykładu, taka inteligentna i tak dalej dziewczyna - byłem jej pierwszym obcokrajowcem z którym rozmawiała dłużej niż 5 minut, a przez 3 lata w Bombaju nie była nawet w centrum, nie widziała,, indian gate ", i nie dlatego że jej nie stać, tak o, po prostu. Wrzucam fotkę z znaną z internetu pozą, z ową hinduską :) #indie #india #hinduizm #podroze #podrozujzwykopem
maximus481 - Siema Mirko, (będzie ciekawostka, ale nie super ciekawa dlatego jak maci...

źródło: comment_PMcaiD0ujCMCqnKNS1wxrcDEJX7vKjUR.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@maximus481: troche ja podziwiam, moc pracowac zgodnie ze swoim sumieniem, robic to co sie lubi i zyc w miare godnie w indiach, gdy nie kazdy jest w stanie to osiagnac w Polsce.
  • Odpowiedz
@maximus481 Też chciałbym jechać kiedyś pozwiedzać.Napisz coś więcej, jakiś może cykl wpisów jak by Ci się chciało.Jak tam jest? Podróżujesz sam? Tą pannę poznałeś przez tinder? Wybierasz się może na jakieś Goa psytrance party?
  • Odpowiedz