Wpis z mikrobloga

kto powiedział ze pogląd gościa od wpisu jest jedyny słuszny, ponad 3000 osób chciało żeby to wisiało na głównej


@crazy_drummero: Tu nie chodzi o poglądy autora wpisu. W znalezisku wykorzystano zdjęcia osób nieletnich i to w dość zmanipulowany sposób, bo przedstawiono tylko te zdjęcia, które pasowały autorowi znaleziska do jego teorii. Autor znaleziska nawet nie pokusił się o zamazanie wizerunku dziewczynek. Do tego dochodzą pomówienia pod adresem fundacji oraz pomówienie
  • Odpowiedz
@a__s: A ja mu nie współczuje bo świadomie wykorzystał wizerunek tych ludzi do manipulacji. Zdjęcia z kobietami i azjatami pominął bo nie pasuje pod tezę "uchodźcy". Wszystko na podstawie jednego komentarza na instagramie. Mam nadzieję na dużą grzywnę dla tego kretyna.
  • Odpowiedz
Do tego dochodzą pomówienia pod adresem fundacji oraz pomówienie osób dorosłych przedstawionych na zdjęciach. A wszystko bez jakichkolwiek dowodów, teorie wysnute w oparciu o kilka zdjęć. Współczuję autorowi konsekwencji prawnych. W tej chwili wszystko wskazuje na to, że sprawa będzie miała swój finał w sądzie.


@a__s: jak mniemam znaleziska o Jankwskim rowniez zostana usuniete ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o poglądy autora wpisu. W znalezisku wykorzystano zdjęcia osób nieletnich i to w dość zmanipulowany sposób, bo przedstawiono tylko te zdjęcia, które pasowały autorowi znaleziska do jego teorii. Autor znaleziska nawet nie pokusił się o zamazanie wizerunku dziewczynek. Do tego dochodzą pomówienia pod adresem fundacji oraz pomówienie osób dorosłych przedstawionych na zdjęciach. A wszystko bez jakichkolwiek dowodów, teorie wysnute w oparciu o kilka zdjęć. Współczuję autorowi konsekwencji prawnych. W
  • Odpowiedz
. Autor znaleziska nawet nie pokusił się o zamazanie wizerunku dziewczynek.


@a__s: Zamazanie wizerunku zdjęc na włąsnym twitterze tych dziewczynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego dochodzą pomówienia pod adresem fundacji oraz pomówienie osób dorosłych przedstawionych na zdjęciach. A wszystko bez jakichkolwiek dowodów, teorie wysnute
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: W tym znalezisku było coś więcej dodane od autora niż tytuł, opis i zdjęcia?

W tej chwili wszystko wskazuje na to, że sprawa będzie miała swój finał w sądzie.


Bo jeśli nie to nie wiem w sumie za co autor miałby odpowiadać przed sądem, za udostepnienie publicznych zdjęć i profili z instagrama?
  • Odpowiedz