Wpis z mikrobloga

Halo #poznan i #bron
Gdzie wybrać się na pierwszy wypad na strzelnicę zobaczyć co to te słynne strzelanie?( ͡° ͜ʖ ͡°) Tarcza96 widzę mało atrakcyjnie, w Magnum za 83zł 10 strzałów z Glocka 17 i 10 z karabinka AK, gdzieś taniej/lepiej? Ma ktoś cennik tej strzelnicy bo na stronie są tylko pakiety.
Chyba troche bieda z tym strzelaniem w Poznaniu, patrzałem na Wawe to mają więcej mozliwości.
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turok2016: Magnum jest meh, wystrzelenie 50 pestek .22lr to 70zl więc szału nie ma, chyba że jakiś Groupon. Podobno strzelnica bractwa kurkowego w Tarnowie Podgornym jest spoko, ale trzeba wcześniej dzwonić i się umawiać.
@domindomindomin: niestety nie. Czytałem, że właśnie w magnum też zależy jak się trafi na instruktora bo właśnie można trafić na takiego trepa któremu wszystko przeszkadza. Jakby się chciało postrzelać więcej i nie zbankrutować to chyba tylko jakiś znajomy z bronią i amunicja od niego, bo tak to 2-3zł za strzał z 9mm + jeszcze wynajem stanowiska.

@skowallo: tarcza to jeszcze drożej wychodzi, 135zł za pakiet 25 strzałów i to tylko
Nie ma za bardzo cennika, najlepiej jak zadzwonisz i sie dogadasz. Jak brałem do niego znajomych to braliśmy ze sobą po 300zl, już nie pamiętam dokładnie ile, ale każdy miał po kilka magazynkow bocznego zapłonu, glocka, ak i strzelbę. Obsługa też będzie lepsza niż np. na magnum, bo tam przypilnują tylko żebyś sobie czegoś nie odstrzelił i jak najszybciej sobie poszedł...