Wpis z mikrobloga

@danielosw: właśnie taką ofertę znalazłem z 3l diesel i automat
@bm31: jeździłem już dwoma e46 manualami na jazdach próbnych i dupy też nie urywało :v a w automacie dużo lepszych i ciekawszych ofert w mojej okolicy :/
@kipowrot: rozumiem
wczoraj byłem oglądać to autko
[autko](https://www.olx.pl/oferta/bmw-e46-2-2-gaz-2002r-doinwestowany-xenon-sporty-eibach-17-alcantara-CID5-IDxNxvn.html#94d44ae35c;promoted
właściciel nie ma paragonów na to co jest napisane że robił( _) co już jest dziwne, nie wiedział że jeden xenon mu nie świeci jak auto odpaliliśmy.. nie wiedział skąd są rysy w niektórych miejscach, nie miał pojęcia że tylni wózek jest już lekko skorodowany i że sworznie i drążki do wymiany, a niby 12koła w niego włożył( ͡
@masujbobra: jeździsz + 30kkm/rok to diesel (i tak dołożysz coś albo turbo, albo dwumasa, albo wtryski), a jeżeli jeździsz mniej to i tak nie kupiłbym 2.2 tylko minimum 2.5 a najlepiej 3.0, bo problemy silnika te same, a przynajmniej moc większa. Coupe 3.0D 2003 za 17k wydaje się podejrzane... coupe lepiej trzyma cenę, ale sedan wiadomo, ludzie wsiadają z godnością (jeśli ktoś w ogóle odwiedza tylne siedzenia), aha i automat w
@masujbobra tak mi się wydaje, ale mogę się mylić diesel jest droższy w utrzymaniu może dobra cena.
Jak Coupe to szukałbym takiej jak moja 6b 3.0, ale to będzie droższe, olalbym diesla i automat w E46 (mimo, że lubię automat, to nie tu).
Po prostu szukałbym 3.0, chyba że więcej jak 20 nie dasz to szukaj 2.5 od biedy.
@kipowrot: 22k mogę wydać max
wiesz potrzebuję auta na już bo mi mój złomek nie pali na mrozach np. jak dziś i do pracy nie poszedłem.. także coupe czy sedan jeden kij, ważne żeby był sprawny i nie było trzeba wkładać 5k na start
w ogóle ile pali Ci twoja bma ?
@masujbobra: jak może być sedan i 3.0d to zaproponowałbym ten egzemplarz: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330d-polift-manual-pelny-m-pakiet-bogate-wyposazenie-ID6Bydvv.html#a7a2ed42fd

Wygląda ok, i z tego co słyszałem dość dbane (znajomy znajomego), ale trzeba liczyć na to że nie kupisz e46 w stanie "lać i jezdzic", zawsze bedzie coś do roboty. To już stary samochód i jak wiadomo 99% e46 na polskim rynku nie ma lekkiego życia :) Więc lepiej zostaw sobie min 2k na wszelki wypadek
@bm31: oglądałem już tą ofertę kilka razy i nie mogę się do końca przekonać
kolor jakoś szczególnie mnie nie pociąga
tylna oś za mocno siedzi, przedni zderzak widać skorodowany :/
@masujbobra: tył często w e46 niżej siedzi, seryjne sprężyny się ubijają łatwiej, u mnie to było prawie 4cm różnicy.
Zderzak nie może być skorodowany, bo to plastik. Może być lakier uszkodzony.
Ogólnie, pojezdzij, pooglądaj to zobaczysz jak ciężko kupić dobry egzemplarz e46, ogólnie poniżej 20k za R6, w który nie trzeba inwestować sporej gotówki to cud.