Wpis z mikrobloga

#audio #muzyka #samochody #smartfon
Szukam odbiornika bluetooth do samochodu (pic rel) żeby podłączyć go do radia i móc puszczać muzykę przez bluetooth z telefonu. Jak dotąd używałem zwykłego aux a ale denerwuje mnie już ten kabel latający wszędzie po samochodzie i owijający się wokół gałki skrzyni biegów. Czy jest jakaś duża różnica między różnymi firmami czy raczej niezauważalna? Znalazłem na allegro takie coś (savio tr-11) za 30zl i nie wiem czy warto to kupić czy rozwali się po tygodniu. Jest ktoś kto używa/używał takich technologi czy to raczej nisza w Polsce. Dodam że używałem Xiaomi Roidmi 3s ale paliło mi cały czas bezpiecznik od zapalniczki i przez to teraz szukam czegoś bezpośrednio do wejścia mini Jack bez żadnych zapalniczek i innych bzdur.
Dzięki mireczki za wszelką pomoc
patkooo - #audio #muzyka #samochody #smartfon 
Szukam odbiornika bluetooth do samoch...

źródło: comment_ob6yEp2XDetzaDULgk276rmvFtFL1HlO.jpg

Pobierz
  • 7
No właśnie najpierw chciałbym się dowiedzieć czy to działa dopiero później kupić xD
Na Ali raczej mnie nie interesuje czekanie miesiąc czy dwa na coś takiego, więc wolę w polszy kupić, w media ekspert sprzedają po takiej cenie więc chyba dość dobrze to działa skoro taki sklep się tym zainteresował.