Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Chcecie wierzyć lub nie . Ale wyciągnąłem szklaną kulę z szafki na strychu. Patrzę a ona mi mówi:

Bitcoin już niżej nie spadnie niż 3300 USD! Rajd Św. Mikołaja się rozpoczął i śmiało można ustawiać longi ponieważ bez problemu do końca roku cena osiągnie 10000 do 15000 USD za 1 BTC.

Tak rzekła mi szklana kula. A ja Św. Mikołaj potwierdzam to.

Pozdrawiam Kochani :)

I przypominam pomagam w ustawieniu dowolnego masternode dowolnej monety w cenie od 150zł do 2500zł w usłudze stałej rocznej współpracy !

#bitcoin #masternode #primestone
Pobierz Amelcio - #kryptowaluty Chcecie wierzyć lub nie . Ale wyciągnąłem szklaną kulę z szaf...
źródło: comment_XLFEhCHncKgEjVsCzVjWfIGqaMFnetSz.jpg
  • 16
A moja kula pokazuje że niedługo będzie zjazd z górki.


@Tom458: Tak szczerze to pomyśl trochę od ATH mamy zjazd ponad 80% raczej idiotyzmem jest szukanie teraz zjazdu niżej. Nie daj się nabrać grubasom.
@Tom458: Smiało uważam można ustawiać longa z następującym zabezpieczeniem.

Proponuję wejście tak jak teraz 3364 -- z stop lossem: 3200 - target moim zdaniem na spoko 7500 USD. na krótko. Na dlugi termin 15000 USD i przebicie ATH. Ale ze względu na to że giełda bitmex może tyle nie żyć ( bo każda giełda zawsze może paść ) proponuję ustawić longa teraz i trzymać do tych 7500 USD- moim zdaniem pewniak
@Tom458: popatrz 3000 USD to jest granica o której jest bardzo głośno. Minerzy nie są idiotami by zejść niżej. Moim zdaniem teraz nastąpi korekta do tych 7500 USD potem zejdziemy pewnie niżej - nastąpi obrona tego poziomu ( moim zdaniem tak ) lub znowu powrót do minimów. Jednak korekta spadków tak ogromnych należy się jak psu buda. Dołozyłem do pieca dzisiaj longów przy 3335 :)

Już 45 % mojego kapitału siedzi