Wpis z mikrobloga

Może są na tagu #przegryw osoby interesujące się mangą czy anime? Nachodzą mnie takie myśli, że w sumie jeśli miałbym 100% szansę na odrodzenie się w takim świecie z gatunku Isekai to bym bohatyrnął od razu. Stać się mocarnym protagonistą to byłoby coś i do tego te powabne dziewczęta ciągnące do ciebie. Tak to trzeba marzyć i wiedzieć, że to się nigdy nie spełni
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #isekai #anime #manga #mangowpis
  • 10
@Hajak: Bycie Subaru nie byłoby takie złe, w końcu miał zdolność pasującą do życia przegrywa. Chociaż zostanie Kazumą z jego umiejętnością kradzieży PANTSU, też jest niczego sobie.
@FilozofujacyTopor: Fajne tam jest to, że bohater nie jest takim typowym słabym psychicznie cieniasem jak w anime.
Z isekai, to na tej stronie mają fajną koreańską nowelkę 'Trash of the Count's Family' gdzie gość budzi się w ciele postaci z książki, którą czytał i stara się zmienić trochę wydarzenia, bo w książce jego postać dostała od głównego bohatera łomot.
@Wyszetrop: Szczerze to tak się cieszę, że założyłem konto na Wykopie. Można tak logicznie popisać ze sobą, nie rzuca się często półsłówkami czy emotikonami. No i już wiem jakie nowelki są godne uwagi, żeby przeczytać przez święta.
@FilozofujacyTopor: To jeszcze mało wykopu widziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak naprawdę to te nowelki mają jedną ogromną wadę. Jak się wciągniesz to zabierają dużo więcej czasu niż manga i anime. Nawet nie zauważysz jak święta miną.