Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emil1803: zalezy jaka wanna i ile wzrostu, ja np moge polezec w wannie pod warunkiem, ze nogi bede mial w pionie na scianie - waska dluga lazienka, wanna w poprzek, kiedys zrobie prysznic podlogowy
@ruok najlepiej to i to, ale wanna duża, żeby można było się w całości schować pod wodę.

Ale jak jedno tylko, to zdecydowanie prysznic z deszczownicą, zwykłą słuchawką i baterią z termostatem
@ruok: Całe życie miałem wanne ale brałem tylko prysznic, na nowym mieszkaniu w trakcie remontu zrobiłem sobie prysznic typu walk-in i jestem najbardziej szczęśliwy na świecie z tego powodu
@Emil1803 dokładnie, bardzo dobry argument

@Lester_Burnham zgadzam się

@SSH no niestety, tu masz rację, ja się zmieszczę jeszcze w wannie bo mam 168, niebieski jest wyższy więc go tym mogę nie przekonać xD

@piotreek88 pytanie o jakiej głębokości i wielkości mówimy :D dla mnie standardowy typowy w polskich domach rozmiar wanny byłby ok, niebieski woli taki prysznic z deszczownicą

@xeerxees dobry pomysł, ale to za jakieś 10 lat do realizacji jak ja
@piotreek88

No tak, tak to jest jak się jest wysokim :/

Ale z drugiej strony mając i wannę i prysznic plus jakieś zabudowanie coby woda wszędzie nie chlapała można korzystać z obu opcji ( )