Wpis z mikrobloga

Planuję zakup modemu 3G Huawei E5330. Chciałbym, żeby działał komuś cały czas pod zasilaniem jako router w domu. Mam kilka pytań.
1. Czy urządzenie działa bez baterii na stałym zasilaniu?
2. Czy może być podłączone na stałe do zasilania razem z baterią?
3. Czy wyłącza się gdy nie ma aktywności przez jakiś czas?

Ogólnie zależy mi na tym, żeby nie było trzeba go uruchamiać ponownie, żeby się nie usypiał sam jeżeli nie będzie długo połączenia z nim. Po prostu żeby działał jak normalny router non-stop podłączony do prądu, że w każdej chwili można się do niego podłączyć a o obsłudze samego urządzenia można było zapomnieć. Jestem świadomy tego że jeżeli będzie podłączony cały czas z włożoną baterią to sama bateria straci na tym swoje właściwości ale nie to jest tutaj najważniejsze.

Zapewne ci co mają podobne urządzenia od Huawei to wiedzą jak się zachowują i mogą mi pomóc więc będę wdzięczny za każdą wskazówkę. (ʘʘ)

#siecikomputerowe #telefony #huawei #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
MaTTiQ - Planuję zakup modemu 3G Huawei E5330. Chciałbym, żeby działał komuś cały cza...

źródło: comment_17Dxh0SQ4SJ8PfegsTDJEm6gheMLIWvk.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@MaTTiQ: mam podobny router LTE tej samej firmy

od dwóch lat jest praktycznie zawsze podłączony do zasilania
z tego co pamiętam należy wyłączyć opcje czuwania czy innego oszczędzanie energii i nie będzie się wyłączać choć po zmianie softu już nie miałem opcji takiej.
ja mam wersje z wbudowaną baterią ale nawet jak masz baterie jak w telefonie to i tak musi być w urządzeniu,
  • Odpowiedz