Wpis z mikrobloga

@UrbanLegend: ze wszystkich sil unikaj sprzetow typu WEP i innych lutownic z lat 80 chyba :D oraz ludzi, ktorzy ci tak doradzaja, mamy 21 wiek nawet chinczycy uzywaja juz lutownic, gdzie grot to zintegrowana grzalka i termopara.
Cala masa rozwiazan na alliexpresie jest z grotami T12 ja Atariauke radzi, glownie te oparte na chipie STM32.
@Stefaniak91: Nie kupisz w Polsce żadnej stacji i grotów t12 (minimum 3 sztuki) za 100-150zł. W tym momencie chyba nawet żaden sklep nie sprzedaje w ogóle tego typu stacji.
Za 100zł kupisz za to 936 i 4-8 grotów, dla początkującego idealny zestaw. W wielu firmach się używa tego typu sprzętu, ja mam w swoim serwisie kila takich i mam też stacje t12. W 95% prac te pierwsze nie ustępują drugim, bo
@Stefaniak91: ja dopiero co zaczynam i kupiłem WEP936 kilka grotów i trzecią rękę (uważam że najważniejszy sprzęt) i fajnie mi się lutuje. Nie mam gdzie tego trzymać na wierzchu i denerwuje mnie wyciąganie jej ciągle z pudełka ale jak masz gdzieś miejsce by stała cały czas to zajebisty wybór :P