Wpis z mikrobloga

Musze dziś zarwać noc, wobec tego poszukuję filmów/seriali, które trzymają w napięciu albo są tak ciekawe, że się włącza kolejny odcinek zamiast iść spać. Seriale to fajnie gdyby nie miały miliona sezonów :P

Stranger things, dark, nawiedzony dom na wzgórzu, czarne lustro, the end of the fucking world, ostre przedmioty za mną. Co polecicie?

#kiciochpyta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #pytanie #netflix #hbogo
  • 62
  • Odpowiedz
@hejk4: @hejk4: jak ja chce zarwać nockę to tostuję jakieś gówna na nocnej, zdecydowanie polecam - można sobie miło pogadać na totalnie niepotrzebne tematy lub dostać instant raka, co kto chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Po co ci seriale jak możesz przegrać życie razem z mirko"
  • Odpowiedz
@Xonar: bo jestem aktualnie na trybie nocnym i chcę przejść na dzienny, dziś obudziłam się o 18, więc trochę nie bardzo :P zarywam dziś noc i jutro się kładę wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hejk4: ktoś mi ostatnio polecał Grace & Grace (na Netflixie) jako właśnie wciągające i trzymające klimat, ale sama nie oglądałam, więc nie wiem czy mogę polecić tak z czystym sumieniem ;d
  • Odpowiedz