Wpis z mikrobloga

4 miesiace treningow zeby moc sie sie podniesc z #przegryw , nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Na poczatku mialobyc jako element wsparcia do antydepresenatow/wizyt u psychologa a skonczylo sie tak ze teraz juz sobie nie wyobrazam zeby w tygodniu nie pojsc 2-3 razy na silownie i nie dac sobie wycisku. Zaden ze mnie paker czy cos, takze zadne #mirkokoksy ale polecam kazdemu aktywnosc fizyczna, duzo pomaga, wiadomo ze od biegania tylko samo sie nie polepszy, ale trzeba nad soba pracowac. Jeszcze 5 miesiecy temu trwalem w nalogach (alkohol, papierosy), dzisiaj nie pije i nie pale ponad 150 dni. Jestem od 15 lat chory tez na #zzsk takze nie tylko uwazam to troche za zwyciestwo nad soba ale i nad choroba. Rzucilem toksyczna prace pare tygodni temu, a jutro lece do usa spotkac sie z siotra z ktora kontakt zaniedbywalem przez tyle lat... Nie poddawajcie sie cumple i coolezanki tak latwo ! Badzcie silni ! #motywacja
oink_oink - 4 miesiace treningow zeby moc sie sie podniesc z #przegryw , nie tylko fi...

źródło: comment_pLEVLGJM18rCQcJtFFi9PuCXoXDzdhGX.gif

Pobierz
  • 8
@Choker: nie umiem, ani wiekszych ani mniejszych, czemu biauek nie zrobi wstawiania 7.1MB mp4 prosto z komorki, zamiast konwertowac to do gif ? Tyle zajmowal plik w komorce. a potem w online konwerterze zrobilo mi 32MB, potem cos pozmniejszame i wyszlo finalnie 24MB. Jesli znasz lepszy sposob, zwyczajnie sie nim podziel