Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak walczyć z żalem, smutkiem i poczuciem niskiej wartości, jeśli wszyscy, na których wam zależało i dla których stawaliście na rzęsach mieli to gdzieś i nie doceniali tego, czy nawet tym gardzili? Jak czuć się wartościowym i kochać siebie, jeśli nie było się nic wartym dla tych mających znaczenie i zawsze czuło się niekochanym i na marginesie?

#zwiazki #feels #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy da się walczyć z czymś takim, bo jeśli faktycznie tak miałeś, to wmawianie sobie, że było inaczej to zakłamywanie rzeczywistości. trzeba spróbować się z tym pogodzić i na przyszłość nie poświęcać uczuć i energii tym, którzy mają je gdzieś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam teorię. Często tak bardzo staramy się dla innych, bo boimy się poznać siebie. Więc, zanim znowu zaczniesz, powinieneś zrozumieć jak funkcjonujesz i czego oczekujesz od relacji. Najlepszą drogą będzie rozwijanie siebie i przezwyciężanie swoich słabości, tylko tak zaczniesz żyć w zgodzie z samym sobą. Szukanie ludzi w tym momencie Cię przygnębi tylko, chyba że fuksem znajdziesz miłość życia, ale na to bym nie liczył. Znajdź coś co polubisz,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli ten sposób działania, długotrwały i systematyczny nie sprawia, że zaczynasz myśleć inaczej to jest problem. Jeżeli o tym nie pomyślałeś, to staraj się wystawiać, dodatkowo, na jak największą ilość nowych dla Ciebie bodźców, to pomaga. No, a jeżeli nie, to może warto skonsultować się ze specjalistą, może wsparcie lekarzem pomoże.
  • Odpowiedz
LuksusowaLoszka: Jak walczyć?Nie masz wpływu na innych ludzi.Mam za sobą bardzo przykrą walkę z odrzuceniem.Niskie poczucie wartości zniszczyło mnie i moje związki.Przez niskie poczucie wartości nie doceniałam i nie wierzyłam,że mogę być kochana i że zasługuję na miłość.Do czasu kiedy zdałam sobie sprawę z tego ,że ja decyduję o tym kto chcę zeby został w moim życiu,a kto nie.Dzisiaj zaczynam rozróżniać ludzi którzy mnie nie odtrącą,bo pasują do mnie,od tych co
  • Odpowiedz