Wpis z mikrobloga

@MoreybaMN: Wybacz, nie pomogę i innym radzę również nie pomagać, bo to zbyt łatwe wyłudzanie pieniędzy i śmierdzi podobnie jak wyłudzanie pieniędzy od starszych osób.
  • Odpowiedz
@t_100: ogólnie pożyczka była brana pozabankowo w ProfiCredit, bo żaden bank nie chciał udzielic takiej kwoty "bo jestem zbyt czysty" (absurd). Podjąłem niedawno pracę, ale w listopadzie przepracowałem tylko 5 ostatnich dni i nie do końca wiem jak mam sobie z tym poradzić, a niebardzo mam gdzie iść po pomoc
  • Odpowiedz
@MoreybaMN: ja #!$%@?. 4k kredytu i chowa sie pod stol z depresja. Jak to prawda to nie chce Ci ublizac ale wez sie ogarnij sie bo to nie jest problem duzego kalibru. Daruje sobie "inni maja gorzej"
Jak dla mie potrzebujesz pomocy psychologicznej a nie finansowej. W tym momencie dostalbys 10k dlej bys mial dola
  • Odpowiedz
@Dr_Cox: to nie chodzi o zebranie pieniędzy na wyjście z doła, a na to żeby spłacić chociaż ratę lub dwie, żeby spokojnie móc sie utrzymać. Problemem jest ta zasrana pożyczka, której spłata przewyższa moje możliwości finansowe, a w momencie gdy ją brałem miałem dobrą pracę, którą straciłem po załamaniu psychicznym
  • Odpowiedz
To masz analityczna porade. Nawet jak przestaniesz to splacac w tym momencie moga Ci skoczyc. Bedzie tylko spam na telefon jak nie dostana kasy miesiac albo dwa. Nawet jak przekroczysz termin mozesz sie dogadc z firma windykacyjna nawet na mniejsze raty niz masz teraz(ale wiecej tych rat oczywiscie) to nie lata 90 ze za 500zl komornik zabiera dom, traktor sasiada i prawe jadro.
  • Odpowiedz