Wpis z mikrobloga

@HuierP5: Najważniejsze jest stałe oczyszczanie skóry (eksfoliacja) za pomocą kwasów/retinoidów. U mnie aktualnie:
- na noc Differin w kremie -> nie wysusza za mocno, a swoje robi.
- rano Normaclin, antybiotyk w żelu, bez alkoholu w składzie -> nawilża, a przy okazji działa bakteriostatycznie

W moim przypadku leki zewnętrzne nie leczą trądziku, ale jako tako zaleczają na czas ich używania. Bez makijażu jest w miarę, w nim ledwo widać (mam trądzik
@HuierP5 Polecam wizyte u dobrego dermatologa, wszystkie domowe sposoby i masci, tabletki bez recepty to żenada. Ja bralem Aknenormin przez długi czas, bardzo niemiły lek, ale mega pomaga. Teraz niedawno zacząłem łykać tylko witaminy D3, A i E i twarz jest 10/10.
@HuierP5 jeśli jest stan zapalny (coś większego niz mały pryszcz) tylko lekarz. Nie ma co zwlekać. Ja przy nasilonych stanach stosowałem: rano normaclin (antybiotyk w żelu) a wieczorem epiduo (lek). Uwierz mi że w tydzień, dwa te leki zaleczą Ci twarz. Potem oczywiście trzeba myśleć co dalej. Ja stosuję regularnie epiduo. Do tego staram się witaminy brać, mydło dove kostka z kremem 1/4. Muszę też ogarnąć jakieś oczyszczanie, może maseczki. Dieta jest
Hej polecam tabletki NONACNE wiem że są drogie ale ja je stosuje. Zawsze kupuje 3 opakowania i biore 1 dziennie przed spaniem. Tabletki najlepiej kupić jesli ma sie mocny tradzik i inne tabletki nie daja rezultatu u mnie zaczely dzialać po 2 mieś stosowania efekt rewelacja . http://nplink.net/2eMWbt0p