Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn walczył z trądzikiem i pryszczami przez kilka lat. W końcu trafił do dermatologa, który po prostu kazał mu zmienić dietę. Nie je słodyczy i unika przetworzonej żywności. Trochę pomogło. Jednak dopiero kiedy przestał pić słodkie gazowane napoje praktycznie ma spokój. A wcześniej pił tego mnóstwo. Wcześniejsze maści, tabletki i kremy nie pomogły wcale.
@HuierP5 musisz zdecydować czy chcesz być sportowcem czy mieć normalną twarz. Jeszcze apropo leków mocniejszych na trądzik to racja że mogą mieć w #!$%@? środków ubocznych, ale jeśli będziesz pod kontrolą lekarza nie powinno się stać nic złego. Ja miałem robione badania krwi co miesiąc, teraz lekiem przeszła dość gładko miałem tylko suche usta i oczy Ale teraz mogę żyć normalnie, kiedyś wstydziłem się swojej mordy.
@HuierP5 każdy ma inne skłonności do trądziku, ja miałem bardzo ostry nie pomagały żadne macie leki robione, dopiero antybiotyk, ale pod odstawieniu znowu wrzucił. Ostatecznie trądzik wyleczyłem najcieższą altyrelią axotrec coa takiego. Mam blizny ma twarzy po trądziku bo miałem całą twarz w tym prze długi czas dlatego mnie #!$%@? ten przyjeb który mówi o diecie. To #!$%@? daje jak ktoś ma mocny trądzik.