Wpis z mikrobloga

@putinex: ja nie mówię, że tak będzie ale, że skoro to zgłosił to może się na to przygotować psychicznie.
A co do umorzenia to wcale bym taki pewien nie był, na tym etapie.
  • Odpowiedz
@Naturmensch:

zgodnie z własciwością

po #!$%@? używają takich zwrotów

Bo tak nazywa się brak kompetencji do prowadzenia sprawy? Może dlatego, że takie sformułowanie pojawia się w KPK I KPA?
@putinex: bardzo dobrze ująłeś kwestie tego atencjusza.
  • Odpowiedz
@maszjo: człowieku robisz wielka imbe a jakoś nigdzie nie mogę znslezc skrina tego wpisu. No jeśli wpis był na takiej zasadzie, że ona coś tam sobie sugeruje ale ni #!$%@? nie ma możliwości tego wykonać, ani aby nikt wykonał to jesteś zwykłym pajacem robiący pozerska pokazowe, a reszta #!$%@? się nad tym spuszcza.

Ale może się mylę i tak faktycznie była jakaś realna groźba.

Jeśli nie to jesteś zwykła rura i
  • Odpowiedz
wiele osób w poprzednim wpisie wątpiło i szydziło z tego, że ktokolwiek w prokuraturze nawet spojrzy na jakiegoś maila z linkiem do wpisu internetowego, a jak widać nie mieli oni racji


@maszjo: ale nikt jeszcze nawet nie spojrzal na to xD
  • Odpowiedz
@maszjo: Nie jest dobre to co zrobiłeś. Owszem jestem świadomy, iż jest to czyn karalny pod każdym względem czy to śmieszkowanie na wykopie czy rzeczywista groźba w kierunku głowy państwa i można to zgłosić, ale trzeba pamiętać, że teraz np. Ja, mogę odczuwać lęk przed każdym wpisem na takim wykopie czy gdziekolwiek indziej. Nie jest to dobry czyn dla społeczeństwa zgłaszanie takich rzeczy. Trochę można to nazwać "Januszostwem" (hehe on zrobił
  • Odpowiedz