Wpis z mikrobloga

Umysł Prawaka XD

Reakcja na wydarzenia we Francji:
-> Kuuuurła, Macron powinien ustąpić kurła a nie szczelać granatami do demonstrantów, poparcie spadło do zera kurła powinien ustąpić, powinno się nowe wybory przeprowadzić kurła, powinno sie go powiesić za jaja tego lewaka kurła.

Reakcja na demonstracje KOD w Polsce:
-> Kuuuurła co te KODowce zasrane kurła, momy demokracje, PiS został wybrany demokratycznie kurła majo prawo rządzić przez śtyry lata kurła niech się KOD schowa, demokracja, lud przemówił kurła.

#neuropa #4konserwy #umyslprawaka #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #francja #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
@NaczelnyWoody:
To samo z Majdanem, PiS krzyczy że "hurr durr, opozycja szykuje nowy Euro Majdan" zapominając że : 1) Kaczyński sam popierał Majdan i był na nim 2) sami siebie stawiają jako władzę w stylu Janukowycza
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Jak dla mnie najśmieszniejsze jest to, że jak tylko jakiś ktoś z zagranicy wspomni krótko o Polsce, to zaraz jest wielkie hurr durr mieszanie się w polskie sprawy wewnętrzne. Ale w drugą stronę to nie działa, więc Francja upada, Szwecja upada, Ukraina ma złe ustawy, Niemcy robią deale nie z tymi co trzeba a Makaron hehe ma starą żonę hehe.
  • Odpowiedz
@Stricte89: Jesteś głupi czy udajesz albo trollujesz? xD
Pokaż mi, gdzie Macron złamał prawo bo o ile mi wiadomo w demokracji jest miejsce ale na pokojowe demonstracje a nie burdy na ulicach, rabowanie sklepów, podpalanie samochodów, niszczenie mienia i zabytków i jeśli demonstracja przeradza się w burdy uliczne to państwo ma prawo taką demonstracje spacyfikować przy użyciu jednostek prewencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: ehh liberalne elity które pochukiwały na Orbana czy Kaczyńskiego stosują pacyfikację której nie powstydziłby się OMON albo ZOMO, i stąd te szydercze komentarze.

TAK WIEM JESTEM RUSKIM TROLLEM POZDRAWIAM CIEPŁO
  • Odpowiedz
( ͡º ͜ʖ͡º) co to jest kod jakiś wzór cnót solidarnie wspierana opozycja czy szambo co się nie przyjęło w społeczeństwie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Serio nie widzisz różnicy? xD Kod to po prostu manifestacja bólu dupy przegranych w wyborach co tydzień później zaczęli wychodzić na ulice z idiotycznymi, oderwanymi od codziennej rzeczywistości zwykłych ludzi hasłami. To co się dzieje we Francji i Belgii to #!$%@? ludu na lata różnych złych rządów.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Dałeś link do komentarza:

skoro w kraju dochodzi do takich sytuacji i jest zmuszony (jest? Macron przecież może demokratycznie ustąpić) do takich działań, to raczej daje kiepski przykład "poszanowania demokracji"

Gdzie link do komentarza o tym że PiS został wybrany demokratycznie i niech KOD się schowa?
  • Odpowiedz
@djtartini1: Dlaczego masz niby popierać albo nie popierać Macrona? Jak mieszkasz we Francji to sam zdecyduj, a jak mieszkasz w Polsce albo gdzieś indziej to możesz wyrazić swoją opinię na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz