Wpis z mikrobloga

@obk: wyzywasz mnie tu a nie kumasz podstawych pojęć,
tylko debile uważają że kupowanie na giełdach groszowych aktywów, które nie dają możliwości wpływu na zarządy społek to inwestycje , nie mówiąc już o waltuach dzbanie gdzie jedna decyzja banku centralnego czytaj frank szwajcarski, demoluje "inwestycje" takich jak ty
a krypto i btc to w ogóle śmiech,
dlatego dzbanie jest teraz po minus 90% na wszystkim
tacy z was inwestorzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soothsayer: nie ma sprzedaży nie ma straty. Ja tam się tego trzymam, a stratny jestem podobną wartość co Ty. Z 15k zostało mi jakieś k---a nic :D.
Ale wcześniej podobną kwotę zarobiłem, więc jestem na zero.
Trzymam to c-------o. Może za parę lat odbije i będę miał niespodziankę.
  • Odpowiedz
@cypherpunkbtc: ja ci pisze ze nawet nie wiesz co znaczy spekulacja. Spekulacja to wlasnie wplywanie na cene a ty piszesz ze spekulacja bo sie nie ma wplywu. ty masz muzg wogule? ja jestem caly czas do przodu. nigdy nie kupilem zadnego crypto a 5 lat temu zaczynalem zbierac z faucetow i innych takich, grac tym na gieldach i lendingowac , rok temu sprzedalem 11btc za £180 000 mam ciagle 7btc
  • Odpowiedz
Spekulacja


@obk: jesteś dureniem

speculation. late 14c., "contemplation, consideration," from Old French speculation , from Late Latin speculationem (nominative speculatio ) "contemplation, observation," from Latin speculatus , past participle of speculari "observe," from specere "to look at, view" (see scope (n.1)).
  • Odpowiedz
@cypherpunkbtc: masz tam wiki wyzej widac ze jestes mondrzejszy od encyklopedi. szkoda tylko ze patrzac na te twoje poprzednie posty caly czas sie mylisz i guwno wiesz. a ja caly czas zarabiam, we wtorek wychodze z szorta i bede jakies £6000 do przodu a pozniej pewnie sie wzrosty zaczna i znowu sie zarobi i tak od 5 lat. Ja za krypto w marcu zaczynam w UK dom budowac a ty
  • Odpowiedz
@disease: przeczytaj caly komentarz . bawilem sie w faucety, handlowalem tym na gieldzie i lendingowalem, to byly czasy gdzie byly faucety nawet 10mBTC dziennie i sie nazbieralo pozniej zaczely sie wzrosty najpierw 200$/btc pozniej 1500£/btc no i tam gdzie sprzedalem polowe 21000$/btc
  • Odpowiedz
@disease: a najlepsze ze sie wszyscy smieli ze tylko trace czas na tych faucetach i tym wszystkim i ze gowno bede z tego mial, zalujwe tylko ze nie zaczalem kopac ,bo testowalem pierwsze "poolowanie" ze wsparciem dla CUDA na moim najwydajniejszym na rynku gtx 9800+( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@disease: aktualnie kupuje moc na nicehasch i odsprzedaje na prohasching, ogolnie to siedzenie 2-3 godziny by na 2 minuty zaczac puszczac 10$ na sekunde
  • Odpowiedz