Wpis z mikrobloga

Ostatnio ten menel @AbaddonLincoln wrzucał efekty wychodzenia z domu, to i ja pokażę, że poza warszawką też się za kołnierz nie wylewa.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj spotkaliśmy się rozpić parę butelek dobrego piwka w Prolog9 #bydgoszcz
Jak dla mnie główną atrakcją chyba był Prop'17 i Cave Complex, o ile pierwszy nie zaskoczył, to drugi okazał się super piwkiem, jednym z lepszych tego dnia.

Jaki sens wrzucania w ogóle tego wpisu? --> Ogólnie to polecam wszystkim bottle sharingi i udział w różnych panelach, nie ma chyba większej przyjemności z picia dobrego piwa, jak wymiany uwag i pomysłów z ziomeczkami. A jak ktoś nie ma kolegów, to ma szansę jakiś tam poznać, w Polsce mamy bardzo zdrowe i przyjazne community, zachęcam wszystkich do udziału, bo to dzięki nam branża krafciku się rozwija!

Krótkie ocenki dla zainteresowanych poniżej



#craftbeer #piwo #browarhipster #pijzwykopem #sztosalert
źródło: comment_WCystesQZqadCFTVvyFzSv3Di0p4kQlu.jpg
  • 14
@vladek: Ogólnie to wszystkie piwa były przez nas personalnie zbierane, lub sprowadzane zza granicy, poza jednym które wzięliśmy z baru.
Parę można było dostać w sklepach w Polsce( (głównie Warszawa, Kraków, Gdańsk), trzeba śledzić strony sklepów i jakoś sobie organizować odbiór jeżeli jest okazja, tak to pozostają kontakty z geekami z USA, wymianki piwne itd.
@vladek: Zaporowe ceny zależą głównie od kosztów jednak i piwa, ale jeżeli szukasz zagranicy z Europy to jest duża szansa na tanie i dobre a nawet bardzo dobre piwko :).

Warszawa - White Whale (duży wybór, plus znajdą się perełki, z cenami bywa różnie, czasem drogo za sztosy i można by znaleźć taniej na własną rękę), Raj Piwosza
Bydgoszcz - Alkohole pod Orłem, Piwna Chata, choć tutaj bywa różnie, ale jeżeli
@vladek: A no i jeżeli jesteś z Bydgoszczy to wpadaj do Prolog9, chłopaki na pewno doradzą, jest duży wybór piwa polskiego i zagranicznego, często taniej niż w sklepach, no i też opowiedzą o innych lokalach w bydgoszczy lepiej niż ja, bo ja jestem z torunia :V.
Jakoś za pare dni jest kranoprzejęcie Artezana, będzie ostatnia beczka Samca Alfa 2017 :)
@AbaddonLincoln: część piw na 4, część na 7, wybredni i marudni niektórzy :D

Dark Lord na 3, bo w sumie kumpel dostał w prezencie, ale z racji, że kiedyś walnął tekstem
"Jedyne piwo które mógłbym wyzerować z gwinta to Dark Lord" więc dostał warunek, wypił tylko 350ml dzieciaczek xD.