Wpis z mikrobloga

Doleciała do mnie #xiaomi WiFi XiaoFang Jak wiele osób wie, były z nimi czasem problemy, te pierwsze po aktualizacji potrafiły być blokowane a moja przestała czytać kart microSD i USB.
Mikołaj dostarczył ją 06.12 (zakup 16.11) i działała na starcie bez problemu, po aktualizacji również wszystko działa, włącznie z funkcją nagrywania na karty microSD oraz USB. Obsługa przez MiHome z ustawieniami na "Mainland China"
Fajnie bo wg. mnie to jedna z lepszych kamer i do tego ma magnes!
Standardowo powiadomienia w aplikacji po wykryciu ruchu, nagrywanie ciągłe lub tylko jak wykryje ruch. Dzwięk w obie strony.
Własnie przymocowałem ją na zewnątrz do podbitki, jak ktoś ciekawy czy wytrzyma zimę to zawołam pierwszego dnia wiosny za plusika :)

Kupiona tu: https://www.joybuy.com/3298258.html
Czekam na drugą z #aliexpress ale są też na #banggood #gearbest tylko, ze z opisem, że nie działają poza Chinami.
#itemyzchin #zakupyzchin
widmo82 - Doleciała do mnie #xiaomi WiFi XiaoFang Jak wiele osób wie, były z nimi cza...

źródło: comment_AKafFNhw9wHUl80gmbvnUGVn4JVjQYxq.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miboy: @klepie-biede: @D0m3L @Jabel zaktualizowałem swojego starego xiaofanga do wersji 3.3.325 i już nie moge się z nią połączyć :( Wcześniej po aktualizacji umarło nagrywanie i odczyt danych z nośników zewnętrznych. Teraz po podłączeniu zasilania i zresetowaniu tak jakby nie zresetowała się do końca. Jest ten pierwszy komunikat zaraz po wciśnięciu resetu a pozniej jak pokazuje jej kod QR to nic się nie dzieje. Reaguje na
  • Odpowiedz
@miboy: juz wiem czemu nie wyszukuje mi drugiej kamerki... jest problem z dzialaniem 2 xiaofangów w tej samej sieci. Wylaczyłem pierwszą i już wyszukuje drugą, można ją podłączyć, karty czyta, wszystko działa... ale włączam kolejną sztukę i z nią już nie można się połączyć. I tak na zmianę. Ech, myslalem, że z tym nie ma problemu a tu zdziwko. Wcześniej miałem inne modele i działały razem, dwie takie same... nie
  • Odpowiedz
@widmo82: hej,
tak z ciekawości, włączyłem wczoraj obie kamerki, aktualizacja trochę trwała, w sumie kilka i zakończyły się na 3.3.4.216
działają na wifi jak i na danych komórkowych
w sumie jedna z nich nie powinna w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz