Wpis z mikrobloga

@maciek11950 ja grałem kazdym z nich + Skriniar i najbardziej mi przypadł if manolas. Nie wiem czemu ale Koulibaly #!$%@?ł mi przeciwnika w polu karnym przy czym faulował, Benatia mi nie podpadł wgl, Chielini na Cieniu jest ok ale grałem tylko zwykłym
@rabaRRbar: @Miroslav2005: bo taki np chiellini na kotwicy ma wszystkie staty def, jumping na 99 do tego mały boost do speed - ot to dlaczego a na shadow ma gorszy def i niewiele wieksza szybkosc a jumping na 89, teraz shadowa głownie na bocznych się daje ale co ja tam wiem

dlatego lepiej wziąć niewiele szybszego środkowego i dać mu kotwicę a nie shadowa
@maciek11950: grałem Benatią i jak na początku nie miałem do niego zarzutów, to po jakimś czasie zaczął odwalać takie rzeczy, że ciężko opisać. Kiedyś w przeciągu 6-7 meczy strzelił mi 4 samobóje bo krzywym dupskiem blokował nawet strzały, które leciały obok światła bramki, wszystko po rykoszetach wpadało...
Zmieniłem go na Chielliniego i nie żałuję, czuć różnicę w klasie tych obrońców. Kielon o wiele lepiej się ustawia, więcej piłek przejmuje sam, jakoś
@revoolution: Nie ma co też patrzeć po statystykach w tej grze. Trzeba zagrać i samemu ocenić. Mówię co myślę grając i Benatią i Chiellinim.

Zobacz przykład Gabriela Jesusa, który ma 80 shootingu na karcie, a wali bramki lepiej niż karty z shootingiem ocenionym na 85 :)