Wpis z mikrobloga

sympatyczny Grubasek z Kielc znów gafę jebnął, cięcie jak się zabiera do przecięcia - na 500% cięcie nożem nie poszło tak jak trzeba ale Grubasek oczywiście mistrzem montażu jest i nie wyciął odpowiednio tego

PATRZCIE, ŻE OSTRZAŁKA NA STOLE PO TYM CIĘCIU ZMIENIA POŁOŻENIE WIĘC NÓŻ BYŁ OSTRZONY JESZCZE ABY SUPER PRZECIĄĆ KARTĘ - mistrz!

#mocnyvlog
astri - sympatyczny Grubasek z Kielc znów gafę jebnął, cięcie jak się zabiera do prze...

źródło: comment_hu6OPgvi3F2WNWgt1NMiMON9PUZN8EEU.gif

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astri: Przecież od razu po naostrzeniu przeciął kartkę i gładko poszło. Nawet ostrym nożem jak źle złapiesz kąt, to nie załapie ci kartki i tak pewnie tutaj się podobnie wydarzyło. Nie bronię go, bo mam w------e ale zaciekawiło mnie to, że obejrzałem
  • Odpowiedz
@Radziox: spoko mi chodzi tylko, że taki ekspert od montażu jak on znów popełnił gafę, mógł przecież spróbować przeciąć i powiedzieć coś tak jak piszesz, źle kąt no ale tutaj widać, że zaczyna ciąć kartkę i ciach przejście na nowe cięcie
  • Odpowiedz
K---a mać, @astri: wyhaczyłeś zajebisty moment który udowadnia jak ta k---a marcinek manipuluje w montażu i chce żeby było widać jak zajebiście tnie.Pierwsze cięcie później CUT / znowu tnie kartkę ale ostrzałka też jest przesunięta.Przypadek? Nie sądzę ( ͡º ͜ʖ͡º) P-----l się marcinku kłamczuszku j----y,postaram się żeby ci w------i kanał.Takich ludzi zwyczajnie nie nienawidzę, gardzę nimi i postaram się żeby ci w------i ten manipulowany kanał
  • Odpowiedz
@jankes83: mamy co robić @jankes83: "K---a mać, wyhaczyłeś zajebisty moment który udowadnia jak ta k---a marcinek manipuluje w montażu i chce żeby było widać jak zajebiście tnie.Pierwsze cięcie później CUT / znowu tnie kartkę ale ostrzałka też jest przesunięta.Przypadek? Nie sądzę ( ͡º ͜ʖ͡º) P-----l się marcinku kłamczuszku j----y,postaram się żeby ci w------i kanał.Takich ludzi zwyczajnie nie nienawidzę, gardzę nimi i postaram się
  • Odpowiedz