Wpis z mikrobloga

Właśnie wszedłem na mieszkanie, którego po raz enty moi współlokatorzy mimo uprzejmych próśb nie zamykają.

Przy okazji wyniosłem wszystkie buty z przedpokoju, nikt nawet nie wyszedł z swojej jamy sprawdzić co się dzieje xD po czym wyszedłem na pocztę i na zakupy, jak ktoś chce wiedzieć co się stanie jak wrócę plusik proszę xD

##!$%@? #edukacja
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po co mają zamykać jak są w środku?


@CichyGlosZTyluGlowy: chyba życia jeszcze nie znasz synu, nigdy Ci nie chodzili po klatce złodzieje kradnący "na klamkę" (cyganie)? Chodzą po bloku i łapią za klamki, jak się otworzą drzwi to wchodzą i łapią wszystko co w zasięgu rąk a potem długa.
  • Odpowiedz
@CichyGlosZTyluGlowy: Po to mają zamykać, żeby ktoś nie zrobił jak ja godzinę temu, takie przypadki są bardzo częste. Wchodzą cyganie na klatke, próbują otworzyć wszystki drzwi pokolei, jak są otwarte to zbierają kurtki, buty czy cokolwiek jest w przedpokoju i wychodzą.
  • Odpowiedz
@maciejze: Cale zycie nie zamykam drzwi na klucz jak jestem w srodku, jeszcze nigdy nikt nic mi nie ukradl. Tylko dzbany chca wszystko zamykac, oplotowac "bo kradno" a zazwyczaj to sami pierwsi do takich akcji.
  • Odpowiedz
@maciejze: Nie. Po prostu nie mieszkam w patologicznej okolicy i nikomu do glowy nie przyjdzie, zeby cos takiego odwalac. Kurierzy zostawiaja paczki przed drzwiami, bo ludzie w pracy i jeszcze nikomu nic nie zginelo, lezy sobie kilka godzin.
  • Odpowiedz