Wpis z mikrobloga

Lisk za chwilę poniżej 1$. Przypominam że wasz Steve Jobs technologii blockchain sprzedał 110k tokenów na szczycie za około 30$ w styczniu po tym jak opublikował fake roadmap i zmienił nazwe eventu z rebranding na relaunch wprowadzając inwestorów w błąd. Wołam kolege @LiskPoland_pl niech nam opowie o prywatnych repozytoriach na githubie i że gotowy produkt jest już blisko #lisk #kryptowaluty
  • 15
Lisk za chwilę poniżej 1$. Przypominam że wasz Steve Jobs technologii blockchain sprzedał 110k tokenów na szczycie za około 30$ w styczniu po tym jak opublikował fake roadmap i zmienił nazwe eventu z rebranding na relaunch wprowadzając inwestorów w błąd. Wołam kolege @LiskPoland_pl niech nam opowie o prywatnych repozytoriach na githubie i że gotowy produkt jest już blisko #lisk #kryptowaluty


Ile straciłeś na lisku że tak ciągle płaczesz o nim? Xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomek_Gda: najwidoczniej myśli o tym krótkoterminowo, dla mnie lisk za rok, dwa, może nawet 5 - będzie super projektem. Dzisiejsza cena to jak wygrać w lotto :) nic tylko brać, a to, że Bitcoin spada i 99,9% idzie za nim to chyba już dawno nie powinno nikogo dziwić ( ͜͡ʖ ͡€)