Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o dzisiejszym hicie na otwarcie 15. kolejki Serie A? Za Juventusem przemawia wiele. Do spotkania przystępuje z serią czterech kolejnych potyczek bez straconego gola. Inter tymczasem ostatnio na wyjeździe: dostał 1:4 od Atalanty, przegrał 0:1 z Tottenhamem i ugrał remis 2:2 z Romą. Gram na Juventus, wrzucając ten typ na jeden z dwóch kuponów na nadchodzący weekend. Grzmotnijcie raz w baner reklamowy, jak czymś się zainspirujecie. Dzięki z góry!
#bukmacherka #gralingrad
  • 2
@BassHunter: myślę, że Inter podejdzie do tego meczu racjonalnie, czyli bez napinki. Mają w tygodniu arcyważny mecz z PSV, będą modlili się o odpowiednie podejście Barcelony do meczu z Tottenhamem, a z Juve nie będą ryzykowali kontuzji najlepszych. Tak mi się wydaje, choć tam może kibice nie pozwolą na odpuszczenie takiego klasyku.
@sweeting: Zbyt prestiżowa potyczka, by mogli odpuścić. Mnie do typu na gospodarzy najbardziej przekonuje ich forma w tym sezonie. Demolują każdego i tylko potwierdzają, że w tym momencie w lidze są zwyczajnie bezkonkurencyjni. Ciężko będzie Interowi tu coś ugrać, zwłaszcza przy tej czekającej batalii z PSV.