Wpis z mikrobloga

Mirki, jest tutaj może ktoś z top 100 i mógłby się podzielić taktykami?( ͡° ͜ʖ ͡°). Zastanawia mnie jak gracie, często mam takie dziury w pomocy, że poezja - ustawiam pozostanie w obronie podczas ataku pomocnikom to parowy tak się ustawia, że i tak gościu wjeżdża jak Niemcy w 39`. Ustawie, że ma 1 zostawać, a 2 po prostu na balans/atak to i tak ich praktycznie nie widać w pomocy, tylko żyją #!$%@? własnym życiem

Ta gra jest tak #!$%@?.. 2 dni temu moi zawodnicy biegają jak małe samochodziki, wystawiają się ładnie, dopadają do piłki w sekundę, przeciwnik nie może zrobić kompletnie nic, strzelam z każdego kątu wszystko wpada idealnie, wszyscy wychodzą rage quitem z meczu, a wczoraj odpalam zagrałem z 8 meczy i wszystko w #!$%@?, potem zmieniam ustawienia bo się #!$%@? i jest jeszcze gorzej () - dodam, że super forma butragueno miała miejsce tuż po zakupie, był dosłownie wszędzie.. Po 3 gole na mecz. A teraz zawodnicy nie potrafią się ustawić, dziury wszędzie, nie mogę wyjść z swojej połowy, jak już dojdę do sytuacji sam na sam to kurła słupek( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut
  • 11
@Prince-Kapi27: najpierw sprawdź swoje łącze internetowe ;) (ping utas.fut.ea.com i utas.s2.fut.ea.com). Według mnie gracze z pingiem >50 mają marne szanse na wbicie więcej niż gold 1, jeśli jest ktoś tutaj z gorszym pingiem a wbił elitę niech mnie poprawi ;)