Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki potrzebuję waszej pomocy.
Szkoła mojego brata bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest zestaw jakichś nowoczesnych klocków LEGO związanych z robotyką oraz jednodniowy pokaz technologiczny.

Jest to szkoła z bardzo małej miejscowości i z tego co widzę to nie uda się jej wygrać z powodu zbyt małej ilości mieszkańców. Wygrywa 13 szkół z największą ilością głosów, a w tym momencie jest na 12 miejscu :/

Z tego co brat mi opowiada, to wszyscy już zrobili sobie nadzieję, że jednak uda im się to wygrać, bo w pewnym momencie byli już na 6 miejscu. Dzieciaki na bieżąco wysyłają sobie wiadomości które aktualnie mają miejsce i bardzo to przeżywają.

Głosowanie kończy się dzisiaj, więc jeśli możecie to wyplusujcie w gorące i pomóżcie dzieciakom :)

Wystarczy wejść w link, kliknąć "zagłosuj", podać numer telefonu i wpisać kod zwrotny. Głosowanie jest darmowe.

https://www.szkolamalegoinzyniera.pl/zespol-szkolno-przedszkolny-w-starkowie

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 24
@piastun: no niby tak, ale w takim razie jaki jest sens robienia takiego konkursu? Niech wybiorą szkoły z największą ilością uczniów bez tego całego głosowania.

Sam chodziłem do małej podstawówki i chcialbym, żeby mój brat miał kontakt z czymś więcej niż granie w piłkę na w-f'ie. Może akurat takie zajęciai nakierują niektóre z tych dzieci na robotykę. W takich mniejszych szkołach największą atrakcją jest wyjazd do kina, więc taka nagroda na