Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, taki komunikat w HBO GO:
"Błąd
Nie można odtworzyć pozycji, spróbuj ponownie później"

Ktoś coś wie? Jak to naprawić? Przez moment byłem zalogowany na dwóch urządzeniach na raz i próbowałem odtworzyć film na drugim, gdy na pierwszym był zapauzowany ale potem zamknąłem kartę na pierwszym i nadal to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy może mieć to związek z operatorem? Czy ktoś może potwierdzić, że #umniedziala?

#hbo #hbogo #informatyka #it #sieci #vod
  • 2
@SkorpionX: pewnie odpowiadam Ci sporo po czasie, ale dopiero przegladam tag w poszukiwaniu serialow. Jesli chodzi o player hbogo u mnie jest totalnie #!$%@?, blad pojawia sie praktycznie non stop. Jestem w 80% przekonany, ze u mnie to kwestia internetu (mam radiowke). Czasem musze zresetowac router 2-3 razy i odswiezyc strone zanim pojdzie. Jesli juz raz pojdzie, nie zatnie sie za cholere ani razu. Wiem, ze nie pomoglem ale zostawiam dla
@k1906: mi tam House of Cards do gustu przypadło, a ogólnie to seriali unikam jak ognia, bo to zjadacze czasu. Natomiast problem rozwiązał update przeglądarki. Dobrze, że pojawiający się błąd na to naprowadzał, bo inaczej bym nie zgadł. Chociaż ja osobiście jestem fanem sformułowania „Coś poszło nie tak.”, to błąd zaserwowany przez programistów z HBO mnie rozłożył.