Wpis z mikrobloga

Mireczek 23 Warszawa

Zgłoszenie nr 428 z dnia 2018-12-06 00:38:11

Imię: Mireczek
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Lubię nazywać siebie dyplomatą, bo to słowo najbliżej określa mój charakter. Baczny obserwator, który z natury zamiast brać udział w sporach woli je łagodzić. Podchodzę do ludzi pozytywnie, staram się żyć z nimi w zgodzie, doceniam zaangażowanie i staram się odpowiadać tym samym. Wydaje mi się, że jestem dobrym partnerem w rozmowie zarówno tej lekkiej jak i na poważniejsze tematy i jestem na nią otwarty. Staram się być realistą, ale w głębi duszy często odzywa się idealista, marzyciel i może trochę z tragicznego romantyka. Na co dzień trochę dusza kołczowa, która indywidualnie dąży do samorozwoju, ale nie zatruwa przy tym atmosfery wokół. Stosunkowo łatwo łapię zajawki, staram się próbować wielu rzeczy, bliskie otoczenie ma na mnie duży wpływ więc staram się je ostrożnie dobierać, mimo dużego kredytu zaufania. W towarzystwie jestem dość wygadaną osobą, dość skrajną, ale pozytywną. Ot taki normik, który stara się czerpać z każdego dnia, nawet tego brzydkiego.

Wygląd
Standardowe 180cm, ale bardzo dobrze wiem, że Mireczki zaraz mi obetną te kilka centymetrów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Budowa ciała normalna, czasem siłka wpadnie, innego dnia zjem troszkę więcej, ale nie wychodzę poza ramy zdrowego trybu życia, co owocuje naturalną sylwetką. Kompletny default z całej reszty - krótkowłosy blondyn bez znaków szczególnych z równie przeciętną garderobą. Od czasu do czasu porwę się na jakąś nietypową kreację, czasami przywdziewam czerń jak w Nocnej Straży, jednak wartość oczekiwana jest jednak normicka

Zainteresowania
Nie wiem czy można to nazwać zainteresowaniami, raczej nie mam niesamowitego hobby, ale na pewno jest wiele rozwijających czynności, które lubię i mogę o tym rozmawiać. Jedną z nich chociażby jest muzyka, inną książki popularnonaukowe, wywiady, biografie i trochę fantastyki oraz treść w nich zawarta, do tego wszelkiego typu rekreacja i sport, bo nie można ciała w tyle zostawiać. Jeżeli chodzi o mniej rozwijające kwestie - gry planszowe w dobrym towarzystwie, wszelkiego typu wyjścia do kina, teatru, escape roomu - tym na pewno nie pogardzę.

Czego oczekuję?
Oczekuję kogoś, kto zaskarbi sobie dużo miejsca w moim serduszku i bezkompromisowo wejdzie do mojego życia wnosząc do niego też swoje. Oczywiście przed tym długa droga, ale myślę że znalezienie osoby z którą znajdę wspólny język na długie wieczorne rozmowy przy herbacie to dobry początek. Do tego wystarczą tylko chęci i zdrowe podejście. Sam jestem otwarty i bardzo ciekawy drugiej osoby. Szczerze, z dystansem i poczuciem humoru. To przepis na sukces

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie przepadam za planowaniem, najlepsze dni mojego życia to były te, które nie szły zgodnie z wyobrażeniami, a jednak miały w sobie swój urok, dlatego też nie wyobrażam sobie takiego dnia. Wydaje mi się, że po prostu posiadanie przy sobie ukochanej osoby jest bliskie perfekcji. Nie zmienia to faktu, że jest wiele magicznych miejsc, w których można przeżyć magiczne chwile i będę do tego dążył. ;)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie mam żadnych przeciwwskazań w przypadku ślubu. Kiedyś chciałbym mieć dzieciaka, któremu przekazałbym trochę wiedzy o tym świecie. Używki na pewno nie żadne mocniejsze. Alkohol jest w porządku, o ile nie pojawia się codziennie. Papierosów sam nie palę, ale jestem w stanie zaakceptować.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Mireczek 23 Warszawa

Zgłoszenie nr 428 z dnia 2018-12-06 00:38:11

...

źródło: comment_IsCfmEPY5ay4vLiq7jpodkMj2kojjwrS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz