Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że nie ogłoszą remake'u Crash Teama Racing. Znaczy nie tylko. To byłby zmarnowany potencjał.

Jeśli robimy wesołą ścigankę, to można ją zrobić w duchu CTR, ale generalnie stworzyć nową grę. Choćby nie wiem jak zaklinać rzeczywistość co do porównań z serią MK, seria przez ostatnie 10+ lat zyskała sporo głębi w rozgrywce i w zawartości. Na pewno co do zawartości łatwo coś zaproponować - dodajmy uniwersum Spyro. Można tam wyciągnąć wiele postaci i wiele światów na potrzeby tras. I pasuje jak ulał do odświażenia obu trylogii.

Jeśli będzie remake CTR... to dorzućmy remake Crasha Basha. Wiem, że oba tytuły osobno mogłyby się sprzedały OK, ale patrząc na podejście do odświeżenia obu trylogii i sprzedaży ich za 40$, kontynuuje to ten sam trend podejścia do wyceny/zawartości z ożywianych gier. Pojedynczo oba tytuły zostawiają pewien niedosyt, ale w połączeniu to super zestaw do multika, który wybacza, że rdzeń rozgrywki powstał 18-19 lat temu. Zresztą myślę, że sam Crash Bash słabo broniłby się w fizycznej dystrybucji i to najlepsza okazja, by go sprzedać.

Byłoby uberjarando, gdyby któreś z moich życzeń się sprawdziło. ʕʔ

#ps4 #crashbandicoot
Pobierz Theos - Mam nadzieję, że nie ogłoszą remake'u Crash Teama Racing. Znaczy nie tylko. T...
źródło: comment_vz3oazKzKfTqYgMJfeim5DOlxTFeejlq.jpg
  • 5