Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabele. Mam problem z wkurzajacym sasiadem. Jaki?zapytacie. A no gosciu gra na saksofonie w mieszkaniu. Rozumiem,jak by sobie pogral godzinke-dwie, zero stresu. Ale gosciu od okolo 4-5 miesiecy dmucha w ta rure codziennie po kilka godzin.
#!$%@? jest tak zdeterminowany,ze nawet robi w tym jakies postępy.
Na poczatku to byly jakies gamy i inne #!$%@?,ktore kaleczyl,teraz kaleczy jakies utwory,powtarzajac jedna parkie nascie razy. No nie da sie tego na dluzsza mete zdzierzyc.
Dzis bylem caly dzien w domu,a ten zaczal o godz. 10 i gra #!$%@? nadal.
Macie jakies pomysly jak sie z gosciem lekko podrozyc zanim z nim pogadam?

Autor najciekawszego pomyslu zgarnia pizze na pyszne.pl. (powiedzmy do 50zl)

Daje #poznan, bo moze to jakis piwniczak co cale dnie dmucha w rure z tęsknoty za panną.

#pysznepl #rozdajo #zemsta #piekloperfekcjonistow #wkurzajacamuzyka
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guma888:


Autor najciekawszego pomyslu zgarnia pizze na pyszne.pl. (powiedzmy do 50zl)

Chcesz ciekawy sposób czy skuteczny?
  • Odpowiedz
@guma888: wydrukuj i wrzuć mu do skrzynki:

http://www.lexlege.pl/kc/art-144/

Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Miałem takiego sąsiada - śpiewaka amatora. Od rana, czasami do północy wył. Nawet policja nie działała na niego...
  • Odpowiedz
@guma888 no jak to, bierzesz klucz i #!$%@? w rurę od kaloryfera klasycznie. Btw. przypomniało mi się jak do mnie przyszła sąsiadka jak ćwiczyłem growl :D
  • Odpowiedz
@guma888: somsiad z dołu, góry?
jeśli góra to:

1 stawiasz dużą miskę z wodą (tak żeby woda prawie dotykała sufitu)
2 na miskę zakładasz jakieś głośne słuchawki
3 włączasz mix mozart 24h
3 u ciebie nic nie słychać a somsiad popada w nerwicę po paru dniach
4 nima

Jeśli chcesz mogę ci wysłać pasma częstotliwości którymi torturowali ludzi z armerykańskiej ambasady (po paru miesiącach każdy był na l4 z powodu problemów
  • Odpowiedz