Wpis z mikrobloga

Gdyby tak Ci ludzie odpalili #patostreamy to było by to coś na miarę Gochy a może i jeszcze ciekawsze.
Niby szkoda ludzi, ale to nieróbstwo i wyszukiwanie win we wszystkich innych ale nie w sobie jest żałosne.
Swoją drogą zajebisty kanał pokazujący Polskie "Patologie" i ludzi zniszczonych przez życie i na dodatek twórca pomaga swoim bohaterom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #patostreamy
  • 6
Wg mnie, nie można pomóc takim ludziom, oni mają już taki spity umysł, że nie są w stanie racjonalnie myśleć. Nie wiem czy urodzili się z tak niskim ilorazem inteligencji, czy to wyłącznie było spowodowane przez alkohol, ale pomoc takim ludziom to kompletna strata czasu, oglądnąłem mniej więcej połowę odcinka przewijając i pomimo chęci pomocy tego Pana, jak i widzów, ta cała Magda nie potrafi zmienić nastawienia/pomóc sobie.
@Balwanek_i_platki_sniegu: Akurat sprawa Magdy średnio się nadaje do patostreamów (może oprócz jej męża Janka bodaj, cygan niemowa z Jacą by się dogadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale zobacz inne filmy, jest tam pełno innych bezdomnych, stereotypowych alkoholików którzy gdyby postawić im skrzynkę piwa i kazać pić przed kamerą to by na siebie zarobili, zwłaszcza, że Jacek (twórca tego kanału) ma jedną cechę która go odróżnia od wszystkich