Wpis z mikrobloga

  • 19
@eNse Ziomek nie słuchaj tych ludzi, iperfumy sprzedają same podróbki, przecież każdy dior, czy channel nie będzie kosztował mniej niż 400 złotych. Tylko sefora i daglas. Ps nie kłamię
  • Odpowiedz
@eNse Jestem zielony w perfumach, ale chyba sprzedaż podróbek jest zakazana, więc jak coś to można wytoczyć notino sprawę i zgłosić to do odpowiednich urzędów.
  • Odpowiedz
@Delus: iperfumy, e-glamour, itd. to wszystko złodzieje - leją wode ze studni na madagaskarze, bo jest przeniknięta moczem żuka gnojarza, a to znany afrodyzjak. Jak spróbujesz od nich perfum to uwierzysz że są prawdziwe. To właśnie dzięki żuczkowi, taki glutaminian sodu perfum.
  • Odpowiedz
@eNse: najlepiej czytaj opinie na iperfumy, ale jak dla mnie to dobra strona z dobrymi produktami, nie za miliony monet jak w Douglasie. Zamówiłam stamtąd mojemu niebieskiemu i pachną jak powinny.
  • Odpowiedz
@eNse: Chłopaku krótko, zaufaj że iperfumy, e-glamour, dolce.pl, tak na szybko wymieniając to 100% legit. Wielu z nas wydało tam miliony monet. Douglas i Sephora to 100% pensje 10tek pracowników i ceny x2 co do rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@eNse: brałem z parfems i perfumesco i były oryginalne. z tym, ze w parfems jest kiepska obsluga klienta i tak naprawde oni sa z czech czy slowacjii. natomiast ceny maja dobre.
  • Odpowiedz
@eNse: Spokojnie, to oryginaly i nie sluchaj ludzi gadajacych glupoty, ze to podroby. I zapamietaj, ze to nie ceny w tych sklepach sa niskie, tylko ceny w Douglasie i Sephorze sa tak wysokie czasami, ze az chore.
  • Odpowiedz