Wpis z mikrobloga

A powiedzcie mi czemu tak bardzo was oburza że nie możecie świętować Niedzieli? Czemu nie potraficie sobie nawet wyobrazić jak to jest? Macie mentalność korpoludków i każdy wpis o wolnych niedzielach was wpienia. Tak bardzo zapomnieliście , albo już nie potraficie żyć z wolnymi niedzielami że stracie się zakrzyczeć innych o takim zdaniu jak moje. Otóż co do pracowników, to nie zawsze mieli oni wybór. to była alternatywa, albo idziesz zasuwać na niedzielną zmianę, albo żegnaj praco.Wiem o czym piszę bo słuchałem wiele razy takich opowieści. Poza tym ci co piszą że chcę im organizować życie, zwyczajnie manipulujecie. Ja wyraziłem tylko opinię, ale to Wy żądacie abym Ja musiał się do waszych żądań dostosować. Zawsze trzeba brać drugą stronę medalu pod uwagę. Ja doskonale pamiętam czasy gdy nie było jeszcze handlu w niedzielę, tak jestem dużo starszy niż większość z was. Co daje mi przewagę doświadczenia życiowego. Nigdy możliwość łażenia po galeriach nie zastąpi nikomu ciepła rodzinnego we własnym domu, w otoczeniu członków rodziny. Ta wasza wolność jest tylko pozorna, ganiacie po sklepach za byle promocją i wydaje się wam że jesteście tacy nowocześni, bo robicie to w niedziele? Spójrzcie na siebie, kim się staliście? Ja nie mam z tym problemu Nie jestem egoistą który ma tylko roszczeniową postawę do świata. mam własną firmę, nie pracuję w handlu, nawet tego 500+ nie pobieram i nie mam pretensji do tych co pobierają. Choć też to z moich podatków. Młodzi i tacy egoiści.


@Poszukiwacz_drogi: drogi Panie jasnowidzu czytający w ludzkich umysłach, kariery we wróżbiarstwie to Pan nie zrobisz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A powiedzcie mi czemu tak bardzo was oburza że nie możecie świętować Niedzieli?


Mnie oburza, że ktoś sobie uzurpuje prawo do tego co mam robić ze swoim czasem.

Macie mentalność korpoludków i każdy wpis o wolnych niedzielach was wpienia.


Jestem prostym fizolem, korpo widuję tylko w drodze do pracy a wpienia mnie robienie #!$%@? z logiki takimi przepisami.

że stracie się zakrzyczeć innych o takim zdaniu jak moje.


Kali mieć zdanie, inni tylko zakrzykiwać... xD

Otóż co do pracowników, to nie zawsze mieli oni wybór. to była alternatywa, albo idziesz zasuwać na niedzielną zmianę, albo żegnaj praco.


Przed każdą wykonywaną pracą wiedziałem, w jakie dni się ją wykonuje. Ty nie wiedziałeś? To nawet mi Ciebie nie żal.

Wiem o czym piszę bo słuchałem wiele razy takich opowieści.


Bitch please... xD

Poza tym ci co piszą że chcę im organizować życie, zwyczajnie manipulujecie.


Tak mówisz ( ͡º ͜ʖ͡º) to patrz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

A powiedzcie mi czemu tak bardzo was oburza że nie możecie świętować Niedzieli?


Dlatego oburza mnie jeszcze manipulowanie i hipokryzja.

Ja wyraziłem tylko opinię, ale to Wy żądacie abym Ja musiał się do waszych żądań dostosować.


Tylko Kali mieć opinia, inni tylko zakrzykiwać Kalego... xD
Ja Ciebie nie zmuszam do pracy w niedzielę ani nie żądam prawa do ofrganizowania Twojego wolnego czasu

ganiacie po sklepach za byle promocją i wydaje się wam że jesteście tacy nowocześni, bo robicie to w niedziele?


Poraz kolejny nie zgadł Pan, Panie jasnowidzu, ja w niedzielę na przykład chodzę sobie na wycieczki.

Ja nie mam z tym problemu Nie jestem egoistą który ma tylko roszczeniową postawę do świata.


Nie, w ogóle... xD

mam własną firmę, nie pracuję w handlu, nawet tego 500+ nie pobieram i nie mam pretensji do tych co pobierają.


W tej rozmowie to "argumentum ad po #!$%@?"... xD
Żalisz się czy chwalisz, czy o #!$%@? Ci chodzi?

Młodzi i tacy egoiści.


Stary a rozumek mały i ciasny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zakazhandlu #polskamentalnosc #bekazpodludzi #przemyslenia
  • 4
Mnie oburza, że ktoś sobie uzurpuje prawo do tego co mam robić ze swoim czasem.


@MusicURlooking4: nigdy nie mogłem zrozumieć tego zdania - przecież i tak robisz w tą niedzielę co chcesz. Możesz zostawić rodzinę w domu i jechać na base, zakupy, ryby, nawet do pracy zrobić co chcesz z datą poniedziałkową, można praktycznie wszystko. Ludzie sobie mogą gadać co według nich masz robić, poza gadaniem władzy nie mają.
Ludzie sobie mogą gadać

poza gadaniem władzy nie mają.


@jezus_cameltoe: ktoś sobie tylko gadał a ktoś inny, kto miał władzę, zamienił "mogą sobie gadać bo nie mają władzy" w ustawę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nigdy nie mogłem zrozumieć tego zdania


Cóż, może zrozumiesz wtedy, gdy ktoś znowu "gadanie" zamieni w prawo i zmiana ta będzie wpływać na Ciebie bezpośrednio... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MusicURlooking4: Ludzie tak bardzo w Polsce stracili sens wolnej niedzieli, ze już bez odgórnych zakazów nie są w stanie jej świętować. To idiotyczna sytuacja że pod pozorem wolności wmawia się ludziom że muszą pracować w niedzielę. To jest typowy objaw bycia uczestnikiem w wyścigu szczurów. A podobno jesteśmy ludźmi, którzy mają własną nieprzymuszoną wolę.
To że ktoś ma pretensje o handel w niedzielę dla wielkich sieci i sklepów, dowodzi tylko jak