Wpis z mikrobloga

Jakie konkretne rzeczy psują się w E65(pomijając usterki silników) ?? Tylko takie konkretne i kosztowne, bo "elektronika" to świruje w większości 15 letnich aut. Generalnie zakup mam wrażenie jest jak cyrograf z diabłem ale innego ciekawego rozsądnego pomysłu na opasłą, szybką i dopasioną lochę nie mam( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż pół roku pojeździć, póki jeszcze nie mam dzieci kredytu, a wydanie kilku tysięcy na serwis nie będzie bardzo bolało.

#bmw #e65 #samochody #motoryzacja
Kejran - Jakie konkretne rzeczy psują się w E65(pomijając usterki silników) ?? Tylko ...

źródło: comment_tXK8RqCdGjLjuHNcymnGbMT3fLmbrcA8.jpg

Pobierz
  • 21
@Kejran: szukasz przed lifta? Benzyna? Ja mam policja 3.0D i nie ma żadnych problemów, jak się błędy pojawiają to po uruchomieniu silnika drugi raz znikają więc to chyba kwestia jakiegoś słabszego napięcia na czujniki.
@damian_co_dalej: To by nawet wystarczyło, rok jazdy i niech kolejny Seba się meczy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@sh2dov: Trudno mówić o staniu jak wszędzie w internecie piszą, że jest drogie, awaryjne i chvj albo mówią, że jest drogie i podają ceny z ASO gdzie klocki na przód to 800zł gdzie cały zestaw
#!$%@? sie wiele rzeczy, dlatego tak tanio sprzedaja te auta, znajomek od niecalego roku sprzedaje, sprzedac nie moze. cena poszla juz z 9k euro na 5.5k e i dalej nie ma zainteresowania.. https://www.facebook.com/groups/goudenkoopjes/permalink/1137775519710929

drugi znajomy sprzedal po pol roku, 4.4 v8 benz.. problemy standard elektronika ( walniety swiatlowod, rozlaczalo pare urzadzen ) zwarcie instalacji kolo akumulatora, gdzies woda przeciekla, errory silnika, glupiejace sensory ( a to powietrza w kolach, a to temperatury,
@Kejran: Swoje e65 posiadam już ponad rok. Jest ona z silnikiem n52b30 wraz z podtlenkiem. Przebieg na dzień dzisiejszy to 284 000. Po zakupie od razu zrobione wymiany olejów w tym tego w skrzyni biegów 1800 zł. Po zamontowaniu LPG wymienione cewki + świece. Dzisiaj wymienione także uszczelki obudowy fitra oleju. Poza tym auto mega wygodne i "póki co" nie drenujące portfela. Z błędów podczas roku użytkowania po dłuższym postoju (2tyg)
@Kejran: Możesz już powoli sobie zamawiać końcówkę mocy albo procesory DSP jak kupisz z Logic7 xD
A no i w każdej która spotkałem trzeba było zmienić hydrokonwertej w skrzyni