Wpis z mikrobloga

@Nic_tu_po_mnie ziom, jestem fotografem na slubach, z większością par młodych spotykam sie po weselach na sesje ślubne, w ciągu sesji rozmawia się z ludźmi na luzie i często poruszam temat finansów na weselu, na 34 wesela w tym sezonie tylko 8 parom splacilo się z kopert. Także te hasła możesz wsadzić między bajki. Większość ma świadomość tego, że to kasa #!$%@? na zabawę i nie liczy na spłatę tylko mądrze kalkuluje
  • Odpowiedz
@Agemaker: cicho tutaj już mentalne pejsy gościowi wykalkulowały, że można wziąć kredyt na kilkadziesiąt k, który być może opłacą ci goście, a ty dostaniesz dwa roboty kuchenne i 2000pln reszty xD
A jak nie opłacą to w czym problem, sprzeda wszystko co ma w domu i jakoś odda- było warto #!$%@?ć 30k w jeden wieczór xD
  • Odpowiedz
@tellet ja nie narzekam, za jedną noc zgarniam najbiedniej 2k, jak dla mnie niech ludzie bioro te kredyty ile chcą, tylko żeby potem płaczu nie było xD
  • Odpowiedz
@Agemaker: nie no wiadomo, jak jest z tego legalna kasa to oczywiście ze korzystać. Nie można zabronić być ludziom nierozsądnymi, skoro można na nich zarobić >:D
  • Odpowiedz
ziom, jestem fotografem na slubach, z większością par młodych spotykam sie po weselach na sesje ślubne, w ciągu sesji rozmawia się z ludźmi na luzie i często poruszam temat finansów na weselu, na 34 wesela w tym sezonie tylko 8 parom splacilo się z kopert. Także te hasła możesz wsadzić między bajki. Większość ma świadomość tego, że to kasa #!$%@? na zabawę i nie liczy na spłatę tylko mądrze kalkuluje na co
  • Odpowiedz
@Hasz5g: 200 zł za pare? Ty w ogole wiesz ile sobie teraz usługodawcy liczą? Twój błąd logiczny polega na tym, ze obie kwoty rozliczasz na pare. Prawda jest taka, ze na salach obecnie płacisz co najmniej 200 zł ZA OSOBĘ, za samą imprezę. Do tego zaproszenia, suknie, kasa dla księdza i za dokumenty, nauki, obrączki, fotograf, dj, tort itd. W tym momencie cieżko jest zorganizować wesele za 200 zł za
  • Odpowiedz